Komanda
Diktatūra

Laimmx- mūsų mylimas vyriausias administratorius, afw.lt diktatorius ir įkūrėjas. Atsakingas už sklandžią svetainės veiklą ir visą techninę jos priežiūrą bei vykdo diktatoriui pritinkančius sprendimus.

BlueFlame- panelė mėlyna liepsnelė, afw.lt diktatoriaus asistentė. Atsakinga už sklandų diktatoriaus išleistų įstatymų vykdymą, atlieka sekretorės, diplomatės ir tarpininkės funkcijas, jei atsiranda reikalas kreiptis į diktatorių, arba jei kreipimasis lieka ignoruotas ( mūsų diktatorius įnoringas). Pildo afw.lt naujienų archyvą, dalyvauja kuriant naujus produktus ar įgyvendinant neįprastas idėjas, sprendžia einamuosius klausimus.

Administratoriai

EroSennin-kaip ir priklauso pagal nick tai yra mūsų puslapio senelis, senesnis už patį pasaulį, todėl jei kreipsitės į šią tvarką ir mini sijonukus prižiūrintį padarą, būkit tikri, jog rašote didelėmis ir ryškiomis raidėmis, na juk patys suprantat- senatvė ne toks jau ir geras dalykas. Senelis dalinasi patirtimi ero srityje ir visąlaik yra pasiruošęs pagelbėti jaunoms merginoms! Prižiūri jog būtų laikomasi bendrų taisyklių ir padeda kurti gerovę čia.

Shake- misteris mūza. Afw.lt pasaulėlio debesų gamintojas, gamtos puoselėtojas, kalnų paišytojas ir raidžių gražintojas. Laisvu laiku nuo meninių užsiėmimų užmetantis akį į pasaulėlio tvarką, besistengiantis, kad visi gyventojai gyventų taikiai ir patogiai. Kartais pagautas įkvėpimo surengia meno festivalius, žaidimus, viktorinas, prisideda prie kokybiško afw.lt pasaulėlio gyventojų švietimo ir gerovės.

Eiwa- jaunasai ponaitis, kelissyk adminaitis. Kuruoja, kuria ir naujina temas, konkursus ir visokias kitokias linksmybes :) Ponaitis ieško neblogos mergaitės, tad jei susidomėsit, nesidrovėkit rašyt!


Fatal error: Cannot call overloaded function for non-object in /home/afwtoolt/domains/afw.lt/public_html/includes/bbcodes/img_bbcode_include.php on line 30