Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Petriukas
Bėga petriukas nuo banditų per mišką. Pamato šulinį ir įšoka į jį. Banditai atbėga ir pamato tą patį šulinį. Pribėga ir šaukia:
-Ar ten kas nors yra..?
-Ar ten kas nors yra..?- atkartojo Petriukas. Jie pagalvojo, kad tai Aidas, ir vėl klausia:
-O gal ten bombą įmesti..?
-O gal nereikia..?- atsako petriukas.
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Geriausia kova
Haze
Cia parasykite jusu nuomone geriausia kova vykusia ar per Naruto, ar per Naruto Shipuuden.

Mano nuomone geriausia kova buvo Naruto vs. Pain. Tiesiog del to, kad Pain'as (Nagato) yra vienas stipriausiu ir megstamiausiu veikeju per visa Naruto, be to jis turi Rinnegan'a ir tai yra dar viena priezastis ji megti, o Naruto, nes irgi yra vienas stipriausiu ir megstamiausiu veikeju, turi jinchuuriki. Kova buvo labai idomi ir ilga.

Haze
Tikriausiai, nebent Kabuto prikeltu ji su Edo Tensei.

Haze
Gal but, bet zinai... Kabuto yra Kabuto jisai kaip pats yra sakes, kad turi savu budu rasti mirusi zmogu.

Senpai
Man atrodo geriausia kova kai Naruto,Kakashis,B,Gai pries Tobi .Kadangi cia ne anime o mangoj tikiuosi tiks :s .Ir sita kova dar vyksta :) .

Poizun
Toon Deva vs Toon Tailed Naruto, nuff said :I
31.media.tumblr.com/tumblr_lxhji5mCkW1r9a8sqo1_500.gif

http://myanimelist.net/animelist/Poizun
Nymus
Haze parašė:

Gal but, bet zinai... Kabuto yra Kabuto jisai kaip pats yra sakes, kad turi savu budu rasti mirusi zmogu.

Jiraya kūnas yra jūros dugne, kur labai aukštas slėgis. Kabutas pats sakė, kad negali ten patekt... O ir šiaip, abejoju ar jis dar ką nors prikeldinės...

Haze
Poizun parašė:

Nelabai suprantu ka reiskia tas Toon? Bet Toon Deva, tai Deva Path ane? Vienas is tu Path'u?

Nymus
Haze parašė:

Poizun parašė:

Nelabai suprantu ka reiskia tas Toon? Bet Toon Deva, tai Deva Path ane? Vienas is tu Path'u?

fuuu.us/371.png
Tik Poizun žino ką tai reiškia.

Poizun

Deva path iš 167 epizodo Toon Deva arba 167 Deva

YouTube Video

31.media.tumblr.com/tumblr_lxhji5mCkW1r9a8sqo1_500.gif

http://myanimelist.net/animelist/Poizun
Sonparinas
Naruto: kogero labiausiai patiko Jiraya + Tsunade + Shizune + Naruto vs Orochimaru + Kabuto

Naruto Shippuden: Narutas vs Pain, kadangi pademonstravo Narutas netiketu sugebejimu, jo galia labai isaugo ir ivaldes buvo Sage mode, na jau tada buvo stipriausias ninze kaimelyje + jo pirmas pasirodymas. SO AMAZING!!!
24.media.tumblr.com/b43822d142c52ba42c81f85b7e102996/tumblr_mky84eWVAi1s39kjao1_500.gif

http://myanimelist.net/animelist/Sonparinas
Svu
Daug tų gerų kovų buvo,bet mano manymu tai Sasuke vs reperis kardininkas.:D
Na šiaip tai ten gerai pasirodė Sasuke,geros technikos ir atakos buvo parodytos,pagaliau buvo pasinaudota Sasuke brolio Sharingan.Ir tas kardininkas labai patinka,nes labai keistas jis yra,bet kardus valdo kaip savo pirštus.Na sakau,ta kova mano manymu yra pati geriausia.(atscarick;)

Last
PedoBear parašė:

Daug tų gerų kovų buvo,bet mano manymu tai Sasuke vs reperis kardininkas.:D
Na šiaip tai ten gerai pasirodė Sasuke,geros technikos ir atakos buvo parodytos,pagaliau buvo pasinaudota Sasuke brolio Sharingan.Ir tas kardininkas labai patinka,nes labai keistas jis yra,bet kardus valdo kaip savo pirštus.Na sakau,ta kova mano manymu yra pati geriausia.(atscarick;)

LOL @ reperis kardininkas

O 6iaip man daugmaž visos kovos patiko, Itachi vs Sasuke buvo gal viena iš man labiausiai patikusių.

pingis
Iš Naruto tai man labiausiai patiko kai kovojo Jiraya, Narutas, Tsunade ir Shizune prieš Orochimarą su Kabutu. Kažkaip šita kova man įspūdingiausiai atrodė.

Iš Naruto Shippuden Narutas prieš Pain, nes Narutas daug treniravosi prieš kovą ir įvaldė sage mode, tai buvo įdomu pažiūrėt kaip jam ten seksis.
Sasuke prieš Itachi, nes labai ilgai laukiau kada jie kovos ir buvo tikrai įdomi kova.
24.media.tumblr.com/3ec564384365f77f6b67e687f02ea689/tumblr_mzggleLg5N1sg6pybo1_500.gif

Kurayami
Iš pirmojo Naruto buvo įdomi kaip paminėjo saninų kova. Nors Orochimaru nebuvo pilnavertis priešininkas (negalėjo valdyti rankų po kovos su trečiuoju Kokage), taip pat ir Jiraiya (buvo apsvaigintas Tsunadės). Dar man patiko Naruto kova su Gaara. Narutui buvo sunku stoti į kova, nes jis jo bijojo. Bet dėl draugų jam teko nuslopinti ar nugalėti tą baimę ir kovoti. Ir tada buvo labai įdomi kova.

Na, o Shippuden. Patiko kova su Orochimaru, nors Narutas buvo praradęs savo sąmonę dėl Kyuubio galios. Bet buvo įdomi man kova. Ir labiausiai patiko kova su Painu. Atrodė jau toks galingas. Pralenkė savo ištvirkusį mokytoją.:D Ir po šios kovos, Narutas jau buvo visų pripažintas, tapo didvyriu. Kaip viskas pasikeitė, o po kovos rodė koks jo gyvenimas buvo. O dabar viskas kitaip.

Peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Kokia kova jums labiausei patiko Visi anime bendrai 22 08/06/2014 19:00
Geriausia Dragon ball Z veikėjų kova? Dragon Ball 11 08/11/2012 00:29
Atsitiktiniai anime

5

5

5

5

5

5