Peržiūrėti temą
Anime fans world » Puslapio informacija » Taisyklės
 Spausdinti temą
Taisyklės
Laimmx
1.Draudžiama įžeidinėti kitus vartotojus. Jų įsitikinimus ir pažiūras. Draudžiama vulgari kalba. Taip pat draudžiama vartoti keiksmažodžius(Angliškus irgi!).

2.Negalima į svetainę teikti ir viešinti pornografinio, erotinio, skatinančio žiaurumą ir kitokio pagal Lietuvos Respublikos įstatymus draudžiamo turinio.

3.Negalima savintis kitų autorių darbų(t.y. į albumą "Jūsų piešiniai" dėtis svetimų autorių darbus ir apsimesti, kad piešėte jūs).

4.Draudžiama į parašą ar kur kitur dėti nuorodas su pakvietimais į šį puslapį, bei svetimus puslapius reklamuoti. Tokiu atveju jūs nė kiek nepadėsite šiai svetainei, o tik sieksite naudos sau. Nariai, kurių parašuose (ar kur kitur) bus pastebėtos tokios nuorodos, sulauks ,toli gražu, ne medalio.

5.Šlamštas(liaudiškai tariant flūdas), žinutės bei komentarai ne į temą yra draužiami. Šlamštui yra priskiriami...
...pranešimai, sudaryti vien iš šypsenėlių.
...pranešimai, neatitinkantys temos.
...pranešimai, kurie dubliuojasi du kartus ir daugiau.
...reklaminiai pranešimai.
...skirtingo turinio, tačiau vienas po kito einantys pranešimai.
...asmeninio turinio pranešimai.
...beprasmiai pranešimai. Ypač tai liečia piešinių ir straipsnių bei vartotojų profilių komentarus. Tokie pranešimai kaip "mldc +5", "cool", "geras", "Nice" ir panašiai yra priskiriami prie šlamšto.
...pernelyg ilgi ir neturintys estetinio vaizdo parašai.
... paveiksliukas, ar linkas be jokio komentaro (postpic)
...vien didžiosiomis raidėmis parašyti pranešimai.

6.Pasisveikinti šaukykloje galima tik vieną kartą į dieną.

7.Forumo žaidimuose galima rašyti tik kas antrą pranešimą.( Tai yra, kai parašo du skirtingi nariai ir tik po to vėl gali rašyti).

8.Negalima kurti tų pačių arba labai panašių temų jau esančių forume. Beje temos pavadinimas turi atspindėti jos turinį.

9. Negalima piktybiškai redaguoti komentaru dėl taškų, bei komentuoti grupių profilių.

10. Negalima kurtis antros paskyros, jei pirmoji "užbaninta" ir/arba dėl vykstančių konkursų/žaidimų/balsavimų ar kitų dalykėlių, kuriuose papildoma paskyra praverstų.


11.Naujokai, neperskaitę taisyklių, bet jas laužantys irgi bus baudžiami.


12. Nariai negali abejoti adminų sprendimais ir negali kritikuoti adminų darbo viešai.Štai visos taisyklės. Už jų nesilaikymą bus baudžiama banais ir įspėjimais. Narys, surinkęs penkis įspėjimus, automatiškai gaus baną. Jeigu neužteks bano, o vartotojas kursis kitas paskiras ir toliau pažeidinės taisykles, jis bus įtraukiamas į juodąjį sąrašą. Taip jis nebegalės nei susikurti naujos paskiros, nei prisijungti čia.

Šios svetainės administracija neatsako už vartotojų pranešimus forume. Už pranešimų turinį yra atsakingas pats vartotojas.
Redagavo Shake 07/12/2014 20:58
Fatal error: Cannot call overloaded function for non-object in /home/afwtoolt/domains/afw.lt/public_html/includes/bbcodes/img_bbcode_include.php on line 30