Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Blondine
Į daktarą kreipėsi blondinė, nukritusi nuo laiptų. Sako:
- Lipau laiptais ir nukritau. Susimušiau. Skauda.
- Imkite šio tepalo ir sutepkite vietas, kur kritote, - sako daktaras.
Praeina diena ir pas daktarą ateina visas būrys žmonių su sumušimais:
- Daktare, kažkokia kvaiša ištepė laiptus tepalu...
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Naruto Shippuden Movie 5 - Blood Prison
skanefah
www.part.lt/img/26ac4ca8f5754c31cd665ad12fdfa427725.jpg
Taigi filmas i?jas prie metus japonijoje, neperseniausiai pasiek? ir mus, trumpai :

Po pasik?sinimo ? Raikage's gyvyb?, ir u keletos Jonin'? nuudym? Naruto yra nuteisiamas baudiam?j? priemone, dar inoma kaip "Kraujo Kal?jimas". Kal?jimo virininkas Muui su savo i kartos ? kart? perduota ?kalinimo jutsu, panaikina kalini? galias bei sugeb?jimus. Bet Naruto ten papuola neeipsau, kal?jime kakas i j? k?sinasi ir tai atskleisti jis pabandys.

Mano nuomon?: filmas tikrai geresnis u praeitus keturis, apie slapt? misija viskas laikoma nuo Naruto paslapt? , jis nieko neino, tik galvoja kad jo kaimelis j? iduoti itikr?j? gal?jo, patiko tas perteiktas nepasidavimas (nors kiekvienas narutfanas ino kad Naruto nemoka pasiduoti) bet vistiek netur?damas gali? jis visteik steng?si ?rodyti esas nekaltas.
Bet inoma kaip visada Naruto b?na truput?l? OverPowered..

BET , KAD KIEKVIENAS NARUTFANAS J? TUR?T? PAMATYTI ^^ TAI TIKRAI

TAIGI K? NOR?JAU PASAKYTI, RAYKITE SAVO NUOMON? APIE ? FILM?, KAS MAT?T KAS NEMAT?T, REIKKIT NUOMON? KAIP TIK NORIT, NESILAIKYKIT NET TIE KAM NARUTO NEPATINKA, MAN SVARBU IGIRSTI J?S? NUOMON? t.y AR MASTOT PERIUR?T, KO TIKIT?S I IO FILMO, VISIEMS D?KUI ^^

PreFix
Tikrai geras.Patariu pai?r?ti.O ?ia pats movie
http://www.naruto...od-prison/

http://myanimelist.net/animelist/PreFix
butterfly
visai nieko movie buvo :)

http://myanimelist.net/animelist/butterfly-pumyte
Poizun
truput?l? OverPowered

Net Naruto terminais tai buvo per OverPowerd, o durability net n?ra kalb? kaip jis ten lakst? [SPOILER] su skyle, d?l kurios pas j? jau tur?jo nefunkcionuoti puse organ? ir dar stuburas kurio tada jau nebetur?jo likti, o jis taip lyg niekur nieko toliau juda[SPOIELR], iaip gal kakur iki pus?s filmo buvo tikrai ?domus, bet daugaiu tik?jausi i ito filmo negu gavo ir dar Satorio ivaizda atrod? gan kvailai, o Muku buvo panaus ? Sasuke ir ne tik ivaizda. Bet bent sulaukio to ko laukiau per vis? ? film?, tai Bee pasirodymo ~
31.media.tumblr.com/tumblr_lxhji5mCkW1r9a8sqo1_500.gif

http://myanimelist.net/animelist/Poizun
skanefah

su skyle, d?l kurios pas j? jau tur?jo nefunkcionuoti puse organ? ir dar stuburas kurio tada jau nebetur?jo likti, o jis taip lyg niekur nieko toliau juda

Vien itas ir sugadino pabaiga,[SPOILER] + mane biesino, kad Ryuzetsu pasiaukojo d?l Naruto, kod?l po galais, d?l jo visi turi aukotis, kartais ir side characters faini b?na, ne ima panaudoja ancient jutsu prikele Naruto, o pati dv?sta, na inoma buvo parodyta kad jei nebuvo d?l ko gyventi ir vargu ar ji ten b?t? igyvenus su ta skyle, bet jei igyventu taigi galima atrasti d?l ko gyventi, damn it, nem?gstu pabaig? per danai nuvyle....

Haze
Aprasymas tikrai sudomino. Tiesa, man atrodo is viso esu tik 1 filma mates Naruto. Tai reiks paziuret ir Naruto filmus. Beto liko dar ir Shippudenas. Mano nuomone, sitas turetu buti idomiausias :]

Poizun
kod?l po galais, d?l jo visi turi aukotis, kartais ir side characters faini b?na

Yup taip b?na nuudomi gan geri veik?jai ir dar atsiminiau Muku t?vas vos nelikuse puse filmo pragul?jo kraujuodamas su skyle krutin?je, o paskui rigi kaip Naruto sau i niekur nieko atsik?l? ir buvo kuo sveikiausias~

EroSennin
Pritariu visiem del tu skyliu, siam filme logikos buvo 0(angry;)
Bet siaip filmas nebuvo prastesnis uz kitus, nors tikejaus kazko idomesnio..
media.giphy.com/media/26FPzhB5a993BncfS/giphy.gif

Santa and Satan. One brings dreams, the other brings despair. Theyre more or less the same.

http://myanimelist.net/animelist/xEroxSennin
Last
Nu d?l t? skili? tai kaip ir pritariu, bet ?ia juk Anime, ?ia visko b?na. O iaip tai man visai nieko filmas buvo, Tikrai smagiai susii?r?jo.

mane biesino, kad Ryuzetsu pasiaukojo d?l Naruto, kod?l po galais, d?l jo visi turi aukotis, kartais ir side characters faini b?na, ne ima panaudoja ancient jutsu prikele Naruto, o pati dv?sta
PagalTsunade ji neb?t? igyven?s, nes aizda "per gili" (the best part xDDDD )

PS: ?ia kuriuo laikotarpiu vyko visas itas? (ta prasme, po kuri? Anime epizod?, ar ?ia random stuff?)

Poizun
?ia kuriuo laikotarpiu vyko visas itas? (ta prasme, po kuri? Anime epizod?, ar ?ia random stuff?

Random Suff, nes pagal film? su Pain Naruto dar nesikov?, bet pa?sta Killer Bee, nors su juo susipaino daug v?liau negu ?ia viskas tur?t? vykti~

tym2x
apsimoka ziuret ?
sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/523613_399370240129035_52573401_n.jpg

Last
tym2x para?:

apsimoka ziuret ?

Taip, nepatiks ijungsi. (anah;)

AnimeFAN
ziauriai geras filmas . (uchhhh;)(uchhhh;)
www.part.lt/img/4e12234ebd488708cb4a08aee1c924a0560.png

Audrius123
Nieko gero, toks pats siuzetas kaip ir kituose visuose filmuose... Tikejausi kazko naujo. O su ta skile- Tai dar didesnes nesamones neesu mates. Ir ta tehnika nepanaikina galias ir tehnikas, o neleidzia naudoti chakros. Ir ta tehnika ira jo klano sugebejiams kuria turi kiekvienas to klano naris.
Redagavo Audrius123 06/21/2012 18:44

Poizun
O su ta skile- Tai dar didesnes nesamones neesu mates.

i25.photobucket.com/albums/c90/VoicesOfChaos/BleachDemotivation.jpg

Audrius123
Bet jis buvo mires, nejudejo net, ir nelakste su ta skile krutineje. Ir nesikele iki tol kol halow ji neuzvalde.
Redagavo Audrius123 06/22/2012 00:17

Last
Ko j?s kimbat prie tos skyl?s, viskas ten ok buvo xD

skanefah
Ir ta tehnika nepanaikina galias ir tehnikas, o neleidzia naudoti chakros.

O tai kai neleidi naudoti chakros, galios ir technikos kaip ir panaikinamos... lol taspats, chakra nesuteka ir tu negali padaryti jutsu...

Ir ta tehnika ira jo klano sugebejiams kuria turi kiekvienas to klano naris.

Tai kiekvienas naujagimis gim?s i to klano nari? ikarto tampa klanie?i?, taip ieina, kad jutsu automatikai imoksta nemany?iau, o io kal?jimo priiur?tojas b?t? visas tos jutsu paslaptis atskleid?s savo s?nui, bet kadangi jis j? paaukojo to ne?vyko, tai ir laikoma i kartos ? kart? , nieks negimsta mok?dami, o jauniem baxuram niekas toki? jutsu neatskleidin?tu kol laikas neateina.... nes jie pridaryt? nesamoni? siekdami valdios tik sau...

Audrius123
Ce ziurint kaip suprasti panaikinamos, man jau labiau tas sakinis skamba kad visiskai panaikinamos.

Kurayami
Kiekvieną dieną žiūriu po filmą (ir padariau serijų sustabdymą ties 373 serija). Bet 7 neketinu žiūrėti, nes ten truputi į ateitį (ir net nežinau kada būtų galima šį žiūrėti, gal po anime užbaigimo, kai baigsis). Tai dar tik 5 filmus peržiūrėjau Shippuden. Tai kol kas galiu pasakyti, man įdomiausi filmai yra 3 dalis ir ši penktoji. Nors ir pirmoji dalis visai įdomi. 2 šiek tiek nelabai įdomi, o 4 iš viso neįdomi dalis. Galbūt bus taip pat labai įdomi ir 6.

Taigi šioje temoje ir be manęs esate prispoiline. Žinoma nieko neskaičiau apie filmus. Man filmai yra už serijas šventas reikalas. Bet už serijas skaitau svarbesniu manga. Tai yra jei manga yra labiau pažengusi nei anime, taip pat skaitau, kad negalima spoilinti (o čia yra prispoiline, į temas lendu tik pagal datas, o stebiu ir žiūriu net serijų datas). Nes ne visi skaito manga, esu aš toks. Tai nepatiktų, kad iš mangos viską prispoilina. O dėl anime man visiškai vienodai. Pirmiausiai peržiūriu, o tik tada lendu į forumus arba lendu kaip minėjau žiūrint į datas. Bet kai dėl mangos prispoilina jau blogybė. O kas prispoilinta žiūrint iš anime, jau žiūrovo kaltė, kad lenda ten kur nereikia. Dėl mangos reikia atskiros skilties ir turėti tam tikra vietą.

Apie šį penktąjį filmą. Na man kažkaip pasirodė šio filmo prastas garso takelis, bet neskaitant viso to, buvo įdomus filmas. Žinojau iš anksčiau, kad Narutas bus kalėjime, bet nesigilinau dėl kokių priežasčių ir t.t. Ir labiausiai mane stebino žiūrint pradžią ne dėl to, kad jis buvo apkaltintas ir uždarytas, bet dėl kitokios priežasties. Kad jo niekas nebandė patikėti (nespoilinant visą tai rašau). Čia panašiai kaip su trečiu filmu. Tik ten kiek kitaip viskas. Vėlgi Narutas yra už borto. Jei kam panašiai tokie dalykai įdomūs ir nematę 3 filmo, kaip tik rekomendacija.

Kas dėl pabaigos, tai mane kiek stebino. Tai yra kas jau čia atskleista. Čia atrodytų kūrėjų klaida arba tiesiog tyčia ji padaryta arba kitaip nesugebėjo sugalvoti kaip atvaizduoti tai.

Ir pagaliau pirmas filmas, kai viena Jutsu Narutas panaudojo. Taip norėjau, kad šį panaudotų (nors iš viršelio kažkaip ir tikėjausi, kad tai bus). Bet per 8 filmus (įskaitant pirmojo Naruto) jei neklystu, šis pirmas. Taigi likau labai patenkintas šiuo filmu. Vertinčiau 8/10
Redagavo Kurayami 10/04/2015 12:38

Peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Naruto 6: Road to Ninja Naruto 31 10/06/2015 08:25
Bjauriausi Naruto veikėjai Naruto 10 10/06/2015 07:03
Naruto: Honoo no Chuunin Shiken! Naruto vs. Konohamaru!! Naruto 3 10/04/2015 20:28
KONOHA MATSURI, Naruto Live Action: La Cara de Kakashi by FanCon Naruto 2 09/21/2015 18:17
Naruto Spin-Off: Rock Lee & His Ninja Pals Naruto 1 09/19/2015 18:04
Atsitiktiniai anime

0

5

5

5

5

0