Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Gandrai
Petriukas klausia tėvo:
- Tėti, iš kur aš atsiradau?
- Tave gandras atnešė, - atsako tėvas.
- Keista... Turi gražią žmoną, o dulkiniesi su gandrais!
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
failu atkurimas
dzonnn
Vienu zodziu prisidirbau ant svao kompo ,,, norejau istrint programa ,,ir ne tycia istrynaiu kompiuteriui reikiama faila ,kompiuteris pukiai veikia tik kai isijungiu kompiuteri raso found new hardware ,, ir ismeta programu pavadinimus video controler , mobile intel ,,, patarkite ka daryti ka dvel viskas butu gerai

dbz.naruto
Poizun
OS reinstall~
31.media.tumblr.com/tumblr_lxhji5mCkW1r9a8sqo1_500.gif

http://myanimelist.net/animelist/Poizun
dzonnn
???kas tai ?

dbz.naruto
GuarD_
Zodar Moshi para?:

???kas tai ?
Neinai kas yra OS reinstall? xDD
Na jei neinai, tai tada pasakysiu.
OS reinstall - Operacin?s sistemos perraymas, arba kaip kiti sako Windows? perraymas.

Agnasa
Vis? pirma, kaip trynei t? fail?? Kuriam kataloge buvai?

http://myanimelist.net/profile/Agnasa
Laimmx
os repaire darik ir fsio (craspp;)
www.part.lt/img/27a5c6979219891005380a0161a8ba87852.gif

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/4069
Tagg
Man irgi kak? su hardware rao dbr jau visad po laimio fokusu su tuo virusu ..

Senko-kun
Koki dar os reinstall, tipinis nemoksiskumo pavyzdys(angry;) Bandyk daryti System restore, ji rasi Start>All programs>accessories>Sistem tools>sistem restore:) Na o jei nesigaus, galima bandyti Laimio patarima, bet nemanau, kad cia Operacines sistemos gedimas, greiciausiai sugedo motinines plokstes driveriai, pamegink juos perasyti:)

dzonnn
as tryniau per start>stings>control panel>ad and delete programs,,,,,,,,,,,,,ir dar viena beda nera garso,,,,,,,, pabandziau restorint bet tas pats,,,,,,,,,, man 12 metu del to as ne viska suprantu ..... Os reinstal tai a ten reikia daryti
Redagavo dzonnn 04/15/2012 09:33

dbz.naruto
PreFix
START > All programs > Accessories > System Tools > System Restore

Gal ten pam?gink.Neinau ar pad?s tau.

http://myanimelist.net/animelist/PreFix
Senko-kun
Sugadinai driverius, atsisiusk DRIVERMAX programa ir susirasyk driverius:)

dzonnn
ten du tik galimaper diena isiinstalint

dbz.naruto
Senko-kun
Susikurk kelis acc ir viskas, ten lb gera programa, reikia dar dziaugtis, kad leidzia ir tuos du atsisiusti nemokamai:)

Last
Arba galima atsisi?st per Torrent'us.... :|

Senko-kun
Siunciant per torrentus reikia tiksliai zinoti kompiuteriui reikalingu driveriu pavadinimus, kitaip jie gali buti nesuderinami su kompiuterio komponentais ir tinkamai neveikti:) O drivermax randa ir atsiuncia butent tokius driverius kuriu reikia:)

Last
Senko-kun para?:

Siunciant per torrentus reikia tiksliai zinoti kompiuteriui reikalingu driveriu pavadinimus, kitaip jie gali buti nesuderinami su kompiuterio komponentais ir tinkamai neveikti:) O drivermax randa ir atsiuncia butent tokius driverius kuriu reikia:)

A kalb?jau apie DriverMax atsisiuntim? per Torrentus.

Senko-kun
Ai ne taip supratau, atsiprasau, jo galima:)

dzonnn
as einu my computer spaudziu desniu peles klavisu tada>propierts>Hardware>device maneger - ir tada man uziemtos trys dalykai sauktuku = video controller , video controler (vga copretable) , pci modem ---------- ir tada spaudziu video controler (vga copretable)> reinnstal driver >yes>tada>advanced>dont serch>tada next > ir man iesko po to ismeta iekot kazkokio failo ir ji atidaryti

dbz.naruto
Last
Zodar Moshi para?:

as einu my computer spaudziu desniu peles klavisu tada>propierts>Hardware>device maneger - ir tada man uziemtos trys dalykai sauktuku = video controller , video controler (vga copretable) , pci modem ---------- ir tada spaudziu video controler (vga copretable)> reinnstal driver >yes>tada>advanced>dont serch>tada next > ir man iesko po to ismeta iekot kazkokio failo ir ji atidaryti

O tu vietoi Don't Search pabandyk pasirinkti Search.

Senko-kun
Zodar Moshi para?:

Taip nk nebus(puff;)

Peršokti į forumą:
Atsitiktiniai anime

4

5

5

5

0

4