Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Aska ir Sind...
Aska ir Sindzi sėdi kartu balkone. Horizonte besileidžianti saulė. Aska žaismingai ir klausia:
- Sindzi, o apie ką tu dabar galvoji?
- Hmm... Tikriausiai apie tą patį, apie ką ir tu!
Bahh! - antausis:
- Ahh, tu iškrypęs hentajau!!!
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Arakawa Under the Bridge
Shake
K? manote apie ? anime, katik prad?jau i?r?t ir visai nk xD Toks juokingas anime xD
25.media.tumblr.com/tumblr_m7y6gdBUKF1r4wegko1_500.gif

http://myanimelist.net/animelist/Shake_Bos
EaSiLy
Nuo RHCP nukopino pavadinim? (laff;), o iaip nesu mat?s (shock;)
Redagavo EaSiLy 04/03/2012 10:16
www.part.lt/img/b24965d6838049f1b0cdfe33912e281c835.gif

xoxo
Neja para?:

Na, a ito anime i?r?jau kokias keturias serijas ir m??iau. Neinau, tiesiog nejuokingi kliedesiai, man jie tiesiog atrodo kvailai. iaip tai kiekvienam skirtingai. Kaip sakoma, d?l skonio nesigin?ijama (rjmb)

Pritariu

EDarking
Esu daug perziurejes labai daug anime. Si anime perziurejau palyginus neseniai (pries puse metu). Jis man patiko ir suzavejo nes neseke daugiausiai naudojamu iprastu anime stereotipu ir jautesi kad ziuri kaska naujo ir gan idomaus (;))

Newist
Perziurejau pries menesi pora seriju ir siaip man nepatiko. Kazkoks keistas anime, o keisti anime man nepatinka..Ten ta mergina, uzmirsau jos varda (is nul- priedelio berods), tipo ten is Veneros ji, tas kazkoks zalias irgi uzmirsau varda, su kostiumu kazkoks, vienas isvis su zvaigzdes galva.. Nu gal cia ir humoristinis anime, bet ne man tokie..

Chirru
Man tai labai patiko. Tikrai ne eilinis anime (happy;) Gaila, kad tik du season (puff;)
68.media.tumblr.com/71357f2df0fbf426325ee3530c08c8c3/tumblr_o5qno9OBG11qa94xto1_540.jpg

http://myanimelist.net/animelist/GSmile
Peršokti į forumą:
Atsitiktiniai anime

5

5

4

0

4

5