Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Petriukas
Petriukas ateina iš mokyklos tėvas klausia kiek gavai? 2 o kodėl tik 2? Krizė tėvai krizė.
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Anime fans world » Puslapio informacija » Konkursai
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Piesiniu Balsavimas!
Helsis
Tai ateju jusu ilgai laukta diena , balsuosim uz piesinius. (;)) Balsuoti bus galima tik uz viena piesini , desimbaleje sistemoje. Uz savo piesini balsuoti negalima. Jei balsuosit du kartus gresia ispejimas. Bukit saziningi balsuokit uz grazu piesini , o ne uz draugo piesini.

1. Tagg piesinys : tynipic.com/images/viu1332770754n.png
2. Silves piesinys:www.part.lt/img/3245c99d0314ed98edca681b429e211a413.JPG
3. Lili piesinys : www.part.lt/img/ec0d31807c1b0b8b16a3319fc039baec328.JPG
4. Itp piesinys : www.pico.lt/upload/files/2012-03/8e66fbba.jpg
5. Ganjos piesinys : tynipic.com/images/bwy1332771776j.png
6. Eles piesinys : www.pico.lt/upload/files/2012-03/145f78a5.jpg
7. BlueFlame piesinys : www.pico.lt/upload/files/2012-03/fed6b745.jpg
8. Fortunos piesinys : tynipic.com/images/jdv1332772634n.JPG
9. Supman piesinys : tynipic.com/images/cqs1332772243r.jpg

As savo balsa skiriu Lili , nes labai graziai padarytas piesinys
Redagavo Helsis 03/31/2012 21:57
Visi turime trūkumu, bet aš tai ne visi (anah;)

Last
ITP, eles ir Blue nerodo man.

Laimmx
O tai kas blue ir eles piesinius nukosejo (umhm;)
www.part.lt/img/27a5c6979219891005380a0161a8ba87852.gif

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/4069
Fortuna
Blues, Eles ir ITP man taip pat nerodo.

Helsis
Del ko ? Jei ka pasiimkit i kita langa ta nuoroda parasykit ismes

Fortuna
Ech.. K? jau padarysi. Balsuoju u Liliuko darb? :}}

Helsis
Palaukit tuoj bus sutvarkyta

Last
Balsuoju u laim? (jis man liep? (why;9) )

Laimmx
Na ka reikia ir man bent karta pasireiksti
Taigi jaigu blue butu idejusi grazesne piesinio versija su nespalvotom akim tai butu tuomet neisprendzema dilema del eles ir blue darbu ir turbut nebalsuociau (xd;) bet kadangi blue darbas sugadintas su tom nelemtom spalvom tai balsas ELE
www.part.lt/img/27a5c6979219891005380a0161a8ba87852.gif

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/4069
AnimeFAN
Eles vardo nera. : / Balsuoju uz Blue Flame.
www.part.lt/img/4e12234ebd488708cb4a08aee1c924a0560.png

Dakota
Balsas u Lili.
31.media.tumblr.com/dfb6bce62138f35ec345049de8fbefd8/tumblr_mw7vz2mKRX1qaf7j4o2_500.gif

http://mydramalist.com/dramalist/dakota160
Regatta
mhm.. labiausiai ustrigo Tagg, Eles ir Blue pieinys.. ;SSS neinau u ka rinktis.. bet nesuprendiau ir balsuoju u nie.. t.y. Ele ;S

Nexus
Pirma pasakysiu , kad visi darbai gra?s ir aunuoliai tie kas dalyvavo ir steng?si :)

Nu man labiausiai patiko tagg'o , ganjos , el?s pieiniai ir lili pieiniai , bet kadangi galima balsuot tik u vien? , tai renkuosi...

...Ele

Sakura
Kaip sunku isirinkti!!! Visi labai gra?s, bet renkuosi tarp trij?... Lili, Blue ir Ele.

Na, manau galutinis mano balsas atitenka Blue. Man patiko iame nespalvotame pieinyje ?terptos spalvos. ;)

http://myanimelist.net/animelist/xxxSakuraxxx
Agnasa
Nors patiko vis?.. ypa? Ele, Lili ir BlueFlame, bet kakod?l duosiu bals? Ganja.. Nes Onizuka valdo! (xd;)

squiby.net/view/2574760.png

http://myanimelist.net/profile/Agnasa
supaman
maume tu nelaimingas as blacksage!!!! blacksage!!!!!!!!

P.S. dabar jau supaman

http://myanimelist.net/animelist/ramaputra
Senko-kun
As balsuoju uz Lili:) Matyt viska nuleme tai, kad piesinys vienintelis graziai nuspalvintas ir issiskyre is kitu, nespalvotu:)

Achh... kaip as noriu sudalivauti panasiame konkurse, tik gaila laiko neturiu (puff;)

Tagg
Balsuoju u ITP. :/
i40.tinypic.com/2mwdvn6.png
img405.imageshack.us/img405/1046/buvestagg.jpg

AnoDS
A tai pakomentuosiu...
-----------
Tagg pieinys, visumoje grau, bet yra smulki? detali?. Gal?jai nuspalvinti spalvotais pietukais Na o vertinant tai b?t? 9/10. :))
-----------
SilVe pieinys, labai graus, bet vis d?lto man ukliuvo rankos, jos n?ra labai proporcingos. Na o vertinant tai 9/10. :))
-----------
Lili pieinys, nuostabu, n?ra n? vienos klaidos! Tu aunuol?! Vertinant 10/10. Labai spalvingas ir graus darbas. :))
-----------
itp pieinys, galiu ne?eidiant pasakyti, kad daug netikslum?... vertinant 8/10. :))
-----------
Ganjos pieinys, nuostabus, bet gal??iau pasakyti, kad per daug tiesi? linij?... Kad b?t? ?domiau gal?jai iek tiek pasviriau nupieti, ypa? prie nosies. Vertinant, 10/10. :))
-----------
Eles pieinys, labai graus nuostabus, bet deja ne u tave balsuoju... Vertinant 10/10. :))
-----------
BlueFlame pieinys, labai graus, bet saky?iau keletas smulki? detali? ir jeigu jau spalvinai akis, kod?l negal?jai nuspalvinti t? veik?j?? Vertinant 10/10.
-----------
Fortunos pieinys, n?ra labai blogas, bet tos klaidel?s ir per ilgi plaukai, gadina piein?... Vertinant tik 8/10... :))
-----------
BlackSoul/Blacksage pieinys, na kai buvai ?k?l?s, a j? ?vertinau, o dabar vertin?iau 6/10. Bet, kad proporcingas prid?siu +0,5 balo, nes taip pat graiai i?j?s, vertinant 7/10. :))
-----------
O a balsuoju u Lili, tikiuosi ji laim?s. :))
db.veikla.info/images/smiley/106.gif
Redagavo AnoDS 03/28/2012 14:08

Poizun
Tagg. Jo pieinys atrodo laibai jau neibaigtas, per maai detalus, atrodo neblogai, bet kaip ir raiau detali? tr?kumas labai jau visk? gadina. 6/10

Silve. Graiai i?risi veduokl?, ta?iau pati mergina atrodo kaip medin? lel?, akys tikrai n?ra graios ir pati jos anatomija nekokia, taip pat r?bai per daug vientisi, ir dar reikia b?tinai fono. 5/10

Lili. Bendras vaizdas atrodo labai graiai, tai?iau kai i?ri ? detalum? labai jau kli?na fonas, lyginant su chibi Kakshiu jis tiesiog atrodo tragikai, ta?iau bendrai i?rint ir nesismulkinant tikrai yra grau. 8/10

ITP. Pirmiausia tai labai jau milinika makalyn?, kas atrodo tikrai prastai, toliau vis? veik?j? anatomija yra prasta kaip ir proporcingumas. Fonas tiesiog pamakaluota ir zigzaguota, tod?l per j? viskas atrodo kaip makalyn?. 4/10

Ganja. Labai jau prie ko prikibti neturiu, nes yra tikrai gan gerai atliktas, bet man nelabai patinka toks old school anime stilius. 8/10

Ele. Atrodo graiai tik ten kampe yra kakoks keistas daiktas kuris net nesuprasi kaip kas atrodo, toliau man tas blizgejimas nelabai i?risi, nes atrodo, kad veidas b?t? riebaluotas. 8/10

BlueFlame. Bendrai atrodo neblogai, ta?iau veik?j? linijos kaikuriuose vietose yra per plonos, kojos ir rankos, kad ir chibems, bet atrodo keistokos ir nelabai graios, d?l spalvinima neturiu priekaitu, nes vaikino akyss gerai tinka prie tos liepsnel?s xD . 7/10

Fortuna. Pa?ios veik?jos dizainas ar kaip ?ia b?t? galima pavadinti man tikrai graiai atrodo, ir tie ilgi plaukai, ta?iau anatomija yra labai prasta ir proporcingumas, na, ir da keistoka poza xD. 5/10

BlackSoul. Ne detalus, reikalingi e?liai, taip pat ivis? pieini? itas atrodo neorganaliausias, ne kaip atrodo rankos, kojos ir krutin?, prie veido irgi reikt? daugiau darbo. 4/10
---------------------------------------------------------------------------------------------
Mano balsas atitenka Lili.
31.media.tumblr.com/tumblr_lxhji5mCkW1r9a8sqo1_500.gif

http://myanimelist.net/animelist/Poizun
Peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
piesiniu konkursas :) Konkursai 22 03/18/2012 19:42
Graziausios nar?s rinkimai (Balsavimas) Rinkimai 25 03/13/2012 19:34
Atsitiktiniai anime

1

5

5