Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Sviesaforas
Vaziuoja dvi bobutes is kaimo ir sustoja prie sviesaforo , ir viena sako:
-Kokia grazi raudona spalva.
Uzsidega geltona ir antra bobute sako :
-Sita irgi Grazi.
Uzsidega Zalia ir viena sako
- O sita graziausia
Uzsidega vel raudona ir visos bobutes sako kartu: sita jau matem vaziuojam.
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Koks jūsų gyvenimo tikslas?
Fortuna
Taigi... Man ka�kas darosi pastarosiomis dienomis, ?tariu, kad kankina mane �is klausimas. Padiskutuokite, ?domu, kaip jums ten viskas. Koks J?S? gyvenimo tikslas? Ar gyvenate d?l malonumo, ar d?l vaik?, ar norite padaryti istorin? ?vyk?, kad j? prisimint? visa tauta? �od�io laisv? :]

EroSennin
Neturiu jokio tikslo, gyvenu sia diena ir linksminuos visom keturiom(cpapwyy;) Kazkada gal ir turejau kokiu svajoniu, bet kai suzinojau, kad kosmonautai gamtos reikalus atlieka i kelnes, praejo noras(craspp;)
media.giphy.com/media/26FPzhB5a993BncfS/giphy.gif

Santa and Satan. One brings dreams, the other brings despair. Theyre more or less the same.

http://myanimelist.net/animelist/xEroxSennin
Agnasa
Galb?t ir ?domi tema, bet nemanau, kad ?ia esantys nariai inos savo gyvenimo prasm?/tiksl? dar.. Nes tai tikrai ne 10-14me?i? protas, galvoti, k? veikti gyvenime ir ko i jo laukti..
Jei net dabartiniam 18me?iui sunku apsispr?sti, kur t?sti mokslus/darbus ir pan.
A manau, kad gyvenimo tikslas ateina jau subrendus m?stysenai, protui apie tam tikrus gyvenime dalykus ir visa tai susiejant su savo svajon?mis ir ?gyvendinimais... Tam reikia daug laiko ir apm?stym?, nes nieko n?ra lengvo gyvenime.

squiby.net/view/2574760.png

http://myanimelist.net/profile/Agnasa
Fortuna
Agnasa, i dalies blogai supratai tem?. ?ia pasireikti reik?t? apie tai, kokia yra gyvenimo prasm?, ta prasme, paraai savo tiksl?, ir pridedi t? teigin?... O kod?l? "Fortunai juk tik 11", taip manai? Man ne vienas mogus sak?, jog mano protas kaip 17-met?s. Manau jie tikrai nepaneigt?, jog m?stau tikrai ne kaip 11-14 met? vaikas. Kas ?ia ino kaip a galvosiu po 4-5 met?.. Niekas ir nepatiki, jog man tiek. Nervina, kai d?l amiaus smerkia, o ? prot? nepasii?ri. inau, sakysi ne tame esm?, bet juk ir tas ?eina. A jau dabar inau ko noriu pasiekti, ir ?sitikinusi, kad man tai pavyks, tai imu rimtai. Ne metuose esm?... Kiekvienas mogus skirtingai m?sto, ir jokie mokslininkai d?l t? savo teigini? kad "nuo 18 jau suaug?s" klysta, mogui gali b?ti 11 ir jis m?stys kaip 18 met? mogus... O ar a dabar kalb?jau kaip 11-os met? mergait?? A?

Agnasa
Ar a sakiau, k? nors apie iskirtinius protus...? (heartc;)
Tavo usiliepsnojimas rodo, kad visgi tu dar neesi supratinga kit? atvilgiu.. Ir nereikia ?ia sau ?rodin?ti, kad tavo protas geresnis u kit?.. Vieni vienoje aplinkoje auga, kiti kitoje.. Yra genij? - nesakau. Bet visgi.. nemanau, kad tu esi tokia.. Nesupyk, nes a neku kaip yra. Nes tavo raysena visgi primena vaiko okstan?io ? akis, kai tik jam kas nors nepatinka..
Eh..
Laikai kei?iasi, nes kompiuteriai/telefonai padeda maesnio amiaus mon?ms mokytis tam tikr? dalyk?, ko a pavyzdiui negal?jau savo laiku. Bet tai nereikia, kad jau gali gyventi pilnavert? suaugusi?j? gyvenim?.. Nes jame oj kiek visko, ko ne visi vaikai supranta.. (anah;)

Fortuna
Visi mes ?ia lygus, tu netur?tum net galvoti, jog man 11, o a gerbiu ?ia visus d?l j? ami?, taip, visi skirtingi, bet lyg?s. A ir nesakau, kad esu protinga, nes gal kaikuri? atvilgiu esu ir kvaila, bet ignoruoju tai, a inau, kokia a esu, ir viskas. o kol raiau, buvau rami kai ramuol?, jokios liepsnos nebuvo, oh well, matau kad ?ia nieko gero nebus, niekad beveik ir nediskutuoju, nes visi tada raudonojuo ir kiekvienas nori ?rodyti savo ties?... ?ia tas pats. Ech.. Tavo valia, pasiduodu ir baigiu i? diskusij? :]

Agnasa
(xd;)
Eh... diskusija iaip tam ir skirta.. Nes vien? nuomon? vienokia, kit? kitokia.. Vieni pritaria, kiti neigia. Kod?l tavo manymu, tur??iau kit? nuomon? ?sileisti ? save, jei ji man n?ra priimtina?
Taip, d?l vieno tu teisi, kad visgi nepradedam flamo.. A gerbiu kit? nuomon?, bet kartais man juokinga ir nesusivaldau neparaius, tai k? i tikr?j? manau.. Mano draugai ino, kad nieko tuom blogo netur?jau, ir pasijuokia kartu.. Tad neb?k tokia kartakoe... (;))

Romeo
A turiu vieninteli tiksl? tapti generolu leitenantu ir neiinia keik reiks prakaito ir triuso bei valios ?deti bet tapsiu tou kuom vidada svajoju tapti. Beja ir visi ?e esantys siekite tikslo nesvarbu keik sveikatos ir valios jegos bei pastang? idesite del tikslo ir garbes viska paaukokite net gyvibe taip ?rodiside kad jus buvote narsus ir itvermingi net gali parayti jus ? garbes lent? vilniuje bet a sakau nenuleiskite ranku siekite tikslo bet kokia kana nu maiau kalb? maiau skaitymo. (;))

Nexus
Fortuna , na taip ?IA - internete lyg?s , bet tikrov?je suaugusieji protingesni.Tur?tum tai pripaint ir a pripa?stu , kad kai kuriems suaugusiems reikt? pavelgt ? pasaul? vaiko akimis...Ir, tu nesakai , kad esi protinga? .. Daugyb? kart? sakei.Netiesiogiai , bet manau visi suprato k? nor?jai pasakyt.Na gal kiti ir sako , kad esi labai protinga , bet ?ia tai tikrai pasikar?iavai.Beje kiekvienas nori ?rodyti savo ties? , nes , kai Agna sak? tam ir skirtos diskusijos. (anah;) inau , kad tu greit ?sieidi , bet vistiek tai raau.inoma , a irgi noriu , kad vyresni mane pripaint? , bet tam reikia stengtis , augti , mokytis , o ne vien bendrauti su protingais mon?m ir t.t. A matau , kad esi tikrai kieta ir moki pakovot u save , bet ?rodyk kitiem.Tur?k kantryb?s.Auk.Mokykis ir tada jau visi tave pripains.Jei esi tokia protinga tai nevaistyk laiko prie pc eik ir ?rodyk kitiem , visai Lietuvai kad esi tikrai protinga ir t.t. dabar pat .Jei ne tobul?k.Tobulumui rib? n?ra , net jei b?dama 11 kalbi kaip 17-met?.Na bent jau a taip darau.O dabar atleiskit , bet a einu i?r?t DN :)

Laimmx
Na Planas A butu
chzmemebase.files.wordpress.com/2011/09/memes-survive-all-the-things.gif

O kas toliau tai jau nelabai ir svarbu (;))
www.part.lt/img/27a5c6979219891005380a0161a8ba87852.gif

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/4069
Agnasa
Lawliet, mintys man patiko.. Bet ir pasakysiu pora dalyk?, kad visgi suaugusieji bent jau dauguma, ? vaikus i?ri kaip ? vaikus..
Juos slegia daug r?pes?i? ir tikrai ne visi smulkinasi ? tokius dalykus, kaip vaik? pasaul?i?ra.. Tad, nepykime ir ant j?.. Tiesiog toks jau pasaulis yra. :)

Chromas
Hmm, gyvenimo tikslas?. Igyventi 2012, juokauju. O i tikr?j?, tikslas buvo, buvo ir dar koks, bet d?l tam tikr? aplinkybi? tikslas sugriuvo.
I had no aspirations to be a musician, but I picked up a guitar for two seconds and haven't put it down since.
-Slash

WesT_
Pasikelti max LVL ant L2 www.sony-playstation.cz/1/nolifer.gif

O jei rimtai mano tikslas panaus kaip ir 696Horming.
696Horming para?:

A turiu vieninteli tiksl? tapti generolu leitenantu ir neiinia keik reiks prakaito ir triuso bei valios ?deti bet tapsiu tou kuom vidada svajoju tapti. Beja ir visi ?e esantys siekite tikslo nesvarbu keik sveikatos ir valios jegos bei pastang? idesite del tikslo ir garbes viska paaukokite net gyvibe taip ?rodiside kad jus buvote narsus ir itvermingi net gali parayti jus ? garbes lent? vilniuje bet a sakau nenuleiskite ranku siekite tikslo bet kokia kana nu maiau kalb? maiau skaitymo. (;))

Noriu tapti Kontra Admirolu (vienos auk?iausiu pereig?, per kurias reikia kurti stretegijas). iaip m?gstu vadovauti, bet nem?gstu susimauti ir kai visi aibai ant man?s pareina... Dar noriu tapri garsiu rankininku ir, kad mane pirktu kiti klubai, noriu tapti nuostabiu gitaristu (labai m?gstu groti gitara), dar noriu pasiekti juoda dira ir atidaryti nuosav? karate klub?... Kol esu jaunas, tai mano nor? yra daug, bet neinau kurio siekti visom keturiom. (;))
37.media.tumblr.com/f1f8c099a786ccc3c2425d804b1175b2/tumblr_n6cg8zDMcO1sgg3dvo1_500.gif

Fortuna
Fortuna , na taip ?IA - internete lyg?s , bet tikrov?je suaugusieji protingesni.Tur?tum tai pripaint ir a pripa?stu , kad kai kuriems suaugusiems reikt? pavelgt ? pasaul? vaiko akimis...Ir, tu nesakai , kad esi protinga? .. Daugyb? kart? sakei.Netiesiogiai , bet manau visi suprato k? nor?jai pasakyt.Na gal kiti ir sako , kad esi labai protinga , bet ?ia tai tikrai pasikar?iavai.Beje kiekvienas nori ?rodyti savo ties? , nes , kai Agna sak? tam ir skirtos diskusijos. (anah;) inau , kad tu greit ?sieidi , bet vistiek tai raau.inoma , a irgi noriu , kad vyresni mane pripaint? , bet tam reikia stengtis , augti , mokytis , o ne vien bendrauti su protingais mon?m ir t.t. A matau , kad esi tikrai kieta ir moki pakovot u save , bet ?rodyk kitiem.Tur?k kantryb?s.Auk.Mokykis ir tada jau visi tave pripains.Jei esi tokia protinga tai nevaistyk laiko prie pc eik ir ?rodyk kitiem , visai Lietuvai kad esi tikrai protinga ir t.t. dabar pat .Jei ne tobul?k.Tobulumui rib? n?ra , net jei b?dama 11 kalbi kaip 17-met?.Na bent jau a taip darau.O dabar atleiskit , bet a einu i?r?t DN :)
Kuriu istorijas (cpapwyy;)
Viskas ok, sakei k? nor?jai, d?l to negaliu pykt, bet kad ir kaip gaila pripainti, jau?iu irdg?l? d?l viso ito, nors ir inau, kad netur??iau, jausmus sunku tvardyti. Apart man?s ?ia yra tik du panaaus amiaus mon?s, Lukas ir Ovis, na, LNX vyresnis metais... Tad nesitik?k i man?s dabar kako, nes vis tik esu vaikas. Nesigin?iju... Ne?rodysiu tiesios, nes su tokiu j?s? "pasiprieinimu" nieko nebus :D and now... Let's stop, ok?

Regatta
Realistas a.. Gyvenu dabar ir bandau viska atlaikyt, labai reti atv?jai buna kad galvot?iau apie ateiti.. ;s O jeigu norit b?t visokiais "generolu leitenantu" tai ita minti jums bus laabbai sunku pasiekt.. visu pirma tur?sit pereit Karinius bandymus, o ten vargas.. arba kai miegosit.. kas nors paims uri jumis, ir suspardis.. rimtas ?ia inokit.. apgalvokit viska.. nes ? Rusijos/Lietuvos armija stoti yra tikra tragedija.. ar ? kitas armijas.. Bus tokios sunkios uduotis taj kad visi raumenis skaud?s jums.. susilauisit visas kojas rankas.. apgalvokit ka a paraiau.. (smhs;)

EroSennin
ir suspardis..

Arba ka kitka padarys(laff;)
Nieko nereikia gasdint ta armija, zinau ne viena zmogu kuriam patiko armijoj visi tie apmokymai. O jei dar nuskyla pakliut i kokia misija karstoj zonoj, galima uzdirbt dideles sumas.
As pats noreciau i armija varyt, bet nepriims del pilnapadystes(why;9)
media.giphy.com/media/26FPzhB5a993BncfS/giphy.gif

Santa and Satan. One brings dreams, the other brings despair. Theyre more or less the same.

http://myanimelist.net/animelist/xEroxSennin
Agnasa
Sprite, teisus.. Nesakau, kad imkite ir umirkite savo svajones.. Bet karin? tarnyba, tai ne iaip sau usiemimas laisvalaikiui.. Daug kas, tokias tarnybas idealizuoja ypa? i film?(apie amerikietikus kalbu).. O ten toks , kad ne visiems ten itverti lemta.. O apie generolo pareigas ivis nekalbu.. Yra moni?, kurie pasiryta tam, bet yra ir kur krenta ? gili? depresij? pamat? t? tikr?j? realyb?.. Tad, apie karin? tarnyb? tur?tum?t labai jau daug perm?styti..

Laimmx
Sprite biski sumaise ruso armija su lietuvos nes pas rusus iki siol niekaip negali isnaikinti tos vadinamos muschinos o lietuvoj nebent pavienei kokie atvejai(craspp;)

O darba sorri jai ka izeisiu bet pasisakisiu apie ta armija:
LIETUVOS ARMIJA (xd;) nu juokinga vsiskai betikslis daiktas ir baisus musu pinigu svaistimas ka su tokiaarmija gali apgint nebnt tik rutu darzeli kad vistos neisknistu (xd;) Europj kiek zinau ira 2 salis kurios visiskai neturi armijos ir daug geriau giuvena nei lietuva (craspp;) Nu tikrai ta armija pajuokos obiektas dabar tu karininku turi daugiau nei tu savanoriu ar tai kaip jie dabar vadinas kaskoks apsurdas ce ne armija tokei nikstukei n$%ui ji reikalinga visvien bet kas jai imtu ir paimtu patrijotai mat atsirado visvien ten didzioji dalis jaunu zmoniu iseja i ta apmoikama prof armija delto kad nebuvo kur detis nes dartbo nesusirado ar del kitu materealiniu priezasciu (craspp;)
www.part.lt/img/27a5c6979219891005380a0161a8ba87852.gif

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/4069
Nexus
Fortuna , sakiau ne t? k? nor?jau , bet kas tiesa...Daniausiai ir mano manymu.Beje a panaaus amiaus kaip tu (upps;) Bet rimtai baigiam nes jau atsibodo gin?ytis (puff;)

Gerai tai a pasakysiu savo gyvenimo tiksl? (why;) xDDD Itikr?j? tai dar tiksliai nepaspisprendiau , nes turiu kelis gyveinimo tikslus kol kas xDD. ir kai augsiu GAL ir iek tiek pasikeis tie norai ir savjon?s...Tai pirma nor??iau b?t policininku arba dettektyvu , nor??iau pad?t mon?ms.Antra nor??iau b?t krepininku , nes m?gstu aist krepin? , man sekasi j? aist , daug udirbi ir t.t xDD.Tre?ia nor??iau b?t raytoju , nes gana gerai sekas rayt istorijas , ketvirta nor??iau b?t psichologu , nes nor??iau pad?t mon?ms , tapt protingesnis ir t.t. Tai va kada nors v?liau isirinskiu kuo b?t.O dabar net jei kas sakys , kad sunku , ne?domu ar dar k? nors panaaus man bus nesvarbu , nes kol kas man labiausiai patinka ios profesijos.Bet inoma v?liau gal ir atsiras ?domesni? ar geresni? darb?.Na va xDD . tai ir pasakiau visk? k? nor?jau :D

Tisca
Gyvenimo tikslas ? ... Gyvent, to uztenka

www.Anime-Planet.com/users/Tisca
Peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Koks Fullbring jums labiausiai patinka? Bleach 2 03/24/2017 19:43
Koks anime zanras jums labiausiai priimtinas ir kodel? Visi anime bendrai 39 10/23/2015 12:47
Koks jusu m?gstamiauses veik?jas? Highschool of the Dead 6 01/10/2015 15:18
Koks jūsų mėgstamiausias blogiukas?? Dragon Ball 27 10/19/2014 18:57
Jūsų gyvenimo moto. Visa kita 9 10/18/2014 19:11
Atsitiktiniai anime

0

5

5

5

5

0