Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Petriuk, juk...
Mama pamiršo Petriuką pasiimti iš darželio. Tad jo auklėtoja nusivedė jį į savo butą. Petriukui lovą paklojo kitame kambaryje. Petriukas:
- Bet aš visada su mama miegu vienoje lovytėje.
- Petriuk, bet aš tau ne mama! – tarė auklėtoja.
- Bet aš kitaip neužmigsiu.
- Na gerai, – sutiko auklėtoja ir nuėjo abu gulti.
- Bet aš visą laiką mamai aplink bambą pirštą suku, – tarė Petriukas.
- Bet, Petriuk, aš juk tau ne mama.
- Bet aš kitaip neužmigsiu, – atkirto Petriukas.
- Na gerai.
Petriukui besukant pirštą, auklėtoja užmigo. Po kiek laiko prabunda:
- Petriuk, juk čia nebe bamba?
- O čia ir nebe pirštas.
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Anime fans world » Filmai, TV laidos, serijalai,knygos » TV Laidos
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
KK2
Helline
Nemanau, kad yra toki? lietuvi?, Kurie neinot? ios laidos.KK2 laida - tai unikali informacijos bei litarat?rini? interpretacij? samplaika, kuri? kuria profesional?s montao reisieriai, speciali?j? efekt? ir animacijos pagalba paver?iantys siuetus kerin?iu reginiu. Tod?l i?rovas kartais turi unikali? prog? prisijuokti iki aar?. Iskirtin? KK2 savyb? analitikumas. LNK i?rovai, steb?dami KK2, turi prog? ne tik igirsti jiems aktuali? naujien?: duj? brangim?, baudiam?j? byl? d?l turto ivaistymo ar panaiai, bet ir suinoti, kas u viso to slypi kurie politikai, veik?jai ar kombinatoriai itratino mokes?i? mok?toj? pinigus. Atliekama kruopti ekonomini? ?vyki? analiz? ir prognoz?s. Tai, kas svarbu kiekvienam i?rovui.KK2 reportaus analizuoja patyr? ekrano politologai ir ekspertai Ugn? Skonsmanait? ir Tomas Aliauskas. a beveik visada j? paiuriu. J? rodo Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21.00 Per LNK. Kiek man teko i?r?t televizori? tai ita info ou laida: viena i geriausi?.(cooll)(lx) O k? J?s manote apie it? laid??(umhm;)

Dragon ball z, Pokemonai, Shaman King, Yu-gi-Oh!,
Audrius123
Laida Grina FAILL....(;))

OvYYsas
Normali laida paziuriu kartais

http://myanimelist.net/animelist/tO4
Laimmx
Na man nepatinka tokios apkalbu ir pletku laidos (puff;) isvis is lietuviu kurtu laidu tai nebent autopilota dar seniau ragus bei orbita(xd;) paziuriu nes kitos tai smirda net klausit (heartc;)
www.part.lt/img/27a5c6979219891005380a0161a8ba87852.gif

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/4069
LNX
nu visai nieko kai nekalba apie seim?...
25.media.tumblr.com/20f41b9a1d34cf6bb518e0f90c057438/tumblr_mtwn04RCUu1sr0kmzo1_500.gif

Agnasa
Ta laida, tai grynas smegen? plovimas...(imdead;)
Vien? kart? pai?r?jau ir perjungiau kanal?, ji nei informatyvi, nei ji apskritai yra gera.. Na, nebent, tiem, kas m?gsta visokias paskalas ir atsipraant i ?do padaryt? ger? muilo burbul?... Jei toliau tokios laidos bus rodomos, nesisteb?siu, jei visuomen? vis grei?iau degraduos...(craspp;)

squiby.net/view/2574760.png

http://myanimelist.net/profile/Agnasa
AnoDS
?domi, ?domi? naujien? pasakoja, visai nebloga. (;))

Fortuna
Man ji patinka ;) ?domu, ir pliusas tai, kad visk? pateikia su humoru.

Svu
Labai gera laida,kas dieną žiūrėdavau,dabar laukiu naujo sezono.:)
Betai kai ant šitų seimo narių varo tai OMG...Labai gerai,kad visur humoras.Tik labai užknisą kai apie tuos šildymus kas dieną rodo...Bet šiaip kartais būna ir visai neblogų naujienų,tik užknisa,kad kaikuriose vietose per daug humoro,o kai kuriose humoras yra kai verkti reikia,na čia toks KK2 minusas.(smhs;)

WesT_
gumbomonster.files.wordpress.com/2011/09/yao-ming-meme-generator-fuck-that-shit-fe9d08.jpg
37.media.tumblr.com/f1f8c099a786ccc3c2425d804b1175b2/tumblr_n6cg8zDMcO1sgg3dvo1_500.gif

butterfly
laida kalbanti apie rimtus dalykus su didelę doze ironijos (anah;)

http://myanimelist.net/animelist/butterfly-pumyte
PinkieSky
Prajuokina kai tie vedėjai kalba, bet kad jau nusivažiavo...
38.media.tumblr.com/a85165de702b594cf125974ed0038149/tumblr_ncstsw58M71qd16pfo1_500.gif

mira
koo noret lietuvele cia (puff;)
s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/9b/c9/f2/9bc9f2949998d9b5526b0430b4ed5155.gif

Karcex
Aš biški dalbajobas, nes karts nuo karto pasižiūriu šią laidą.

Peršokti į forumą:
Atsitiktiniai anime

5

5

5

5

0

0