Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Stalinas
1937 metai. Josifas Stalinas važiuoja į mokyklą aplankyti mokinių, papasakoti jiems apie komunizmą ir panašiai. Ateina į vieną klasę ir pradeda kažką pasakoti. Vaikams nuobodu, jie ima knapsėti. Tai matydamas, J. Stalinas iš monologo pereina į dialogą:
- Sakykite, vaikučiai, gal turite kokių klausimų:
Ranką pakelia Pėtia:
- Taip, turiu tris klausimus.
- Sakyk, - leidžia J. Stalinas.
- Pirma: kas nužudė Kirovą? Antra: kodėl žmonės šalyje taip skursta? Trečia: kodėl šalyje nuolat pažeidžiamos žmogaus teisės, vykdomi trėmimai?
J. Stalinas išbąla, jį išpila šaltas prakaitas, bet staiga suskamba skambutis, vaikai pašoka ir išbėga iš klasės. Kitos pamokos pradžioje J. Stalinas pratęsia:
- Na, ar dar kas nors turite klausimų?
Ranką pakelia Maša:
- Taip, turiu penkis klausimus.
- Sakyk, - leidžia J. Stalinas.
- Pirma: kas nužudė Kirovą? Antra: kodėl žmonės šalyje taip skursta? Trečia: kodėl šalyje nuolat pažeidžiamos žmogaus teisės, vykdomi trėmimai? Ketvirta: kodėl skambutis nuskambėjo 20 minučių anksčiau? Penkta: kur dingo Pėtia?
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Tesinys
JustL
2skyrius

Visa G komanda pakilo nuo zemes ir isskrido i Kenurio planeta. Jie skrido 3 dienas, jiems dar pasiseke, kad bulmos tetis padare ten ventiliatorius antraip jie jau butu mire. G komanda net neisivaizdavo kad Kenurio planetos gyventojai taip greitai vystosi per tas trys dienas jie jau spejo pasigaminti simtus kosminiu laivu. Gokas ir G komanda jau Kenurio planetoje. Visi islipo is savo kapsuliu ir nuejo i kova, bet atrode, kad ten negyvos dvasios nera. Gokas susisieke su Bulmos tevu per kapsules racija kuria taip pat zinote kas padare.
-Sveiki mes jau pasiekeme planeta, bet cia neigyvos dvasios nera ar jus taisiklingai suvedete kordinates?-Tare Gokas.
-Na nezinau nelabai pamenu,-atsake Bulmos tevas Gokui.
-Tu seni atsimink staigiai ar teisingai arba tuoj grisiu ir nudesiu aisku?!-Susuko vedzitas.
-Tiksliai atsiminiau juk esu uzsirases cia kazkur kurioje vietoje jie jus tiesiog ne i ta vieta nukritote,-Iskarto atsiliepe Bulmos tevas.
Vedzitas vel rekia:
-Na tai kur eiti sakyk tu?!
-Jums reikia eiti 3 myles i prieki ir dar kokias 2 i kaire bent jau taip rodo mano radarai.
Ir jie net nespejo nueiti 3 metru, o juos jau uzpuole kazkoks tai Kenurio planetos gyventojas
-Nagi bailiai ko laukete pulkite!-Tare tos planetos gyventojas(jo vardas Samedas)
Vedzitas tik isibegejo pulti ji, o jis iskarto paleido kazkokia keista ataka G komanda pagalvojo, kad ji nesibaigs kadangijis ja leido ir leido. Veliau jis juos susprogdino.
Krilinas paleido i ji savo diska jis ji atmuse su savo 'mirtinu X' tai yra du diskai paleisti X formos kurie sukosi ir perkirto Krilino diska i 4 dalis.
Yamchis ji puole trankyti, bet Samedas gerai visko isvenge vos tik Yamchis pataike jo ranka vos nesuluzo ir jis pagalvojo, kad Samedas padarytas is grynos gelezies.
Tenshinchanas paleido sviesa kuria ismoko pries kuri laika bet Samedas psaidare lyg veidrodis (nuo jo atsispindejo viskas). Jis vos netapo aklasis.
Puole Trunksas su Gotenu kartu Trunksas sulauze vos ne vos savo karda, Gotenas nukentejo zaizdomis ant koju ir ant ranku.
Ciautsas jau nenorejo eiti Pikolas irgi pabande laime, bet...
Liko Gokui ir Gohanui eile
Gohanas puole Sameda is priekio kadangi Gokas greitesnis ir kol Gohanas kausis jis siek tiek pastoves, kad Samedas pagalvotu jog Gokas kausis paskutinis, bet veliau Gokas puole(atkreipe demesi) isgalo, o Gohanas i jam trenke is visu jegu ir kai Samedas trenkesi i Goka Gokas jam trenke per galva, kad nusileistu i zeme, bet Gokas su Gohanu nespejo nusileisti ir jis dingo.
G komanda nezino kas ju dar laukia...

Nepykite, kad toks ilgas ir kaip sakiau pirmoje dalyje nekreipkite demesio i klaidas ;)kurti 3 ar ne?
 
OvYYsas
SAunus pasakojimas taip ir toliau
 
http://myanimelist.net/animelist/tO4
JustL
jei dar bus 4 teigiami kursiu 100%
 
Peršokti į forumą:
Atsitiktiniai anime


5


5


5


5


4


5
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Copyright © 2012-2013 AFW.lt.
Designed by Shake.
Coded by 42studio.eu