Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Klube
Vaikinas klube kalba su mergina. Mergina jam sako:
- Jeigu numestum keletą kilogramų, nusiskustum barzdą ir pasidarytum šukuoseną, atrodytum visai gerai.
Vaikinas:
- Jeigu aš taip padaryčiau, šnekėčiau ne su tavimi, o su tavo draugėm.

Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Anime fans world » Visa kita » Muzika
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Eminemas
Gabeja
Ka manote apie si reperi:) na man tai jis labai patinka visos jo dainos tesiog nuostabios nors dazniausei man patinka viena kita to patcio atlikejo daina bet eminemo dainos visos labai grazios ir fainos :)
YouTube Video
va ta labai grazi sena daina toke liudna bet faina :)
YouTube Video
irgi sena grazi daina :)
YouTube Video
va sita irgi grazi :)
YouTube Video
va sita irgi :)
YouTube Video
:)
na veliau ikelsiu dar daugiau jo klipu nes tingiu dabar visas jo dainas kelt nes jos visos nuostabios :)

GuarD_
Legenda, jis yra vienas i mano m?gstamiausi? reperi?, also man patiko filmas "8-toji mylia" ar kaip teisingiau raosi :D

LNX
ooo Eminemas mldc vienu metu buvo toks kietas man kad joki? kit? dain? nesiklausiau tik jo...
25.media.tumblr.com/20f41b9a1d34cf6bb518e0f90c057438/tumblr_mtwn04RCUu1sr0kmzo1_500.gif

Ginis
Tiesa pasakius, niekada a jo didelis gerb?jas nebuvau. Rikiuodavos 4-5-oje vietoje, ta?iau a j? gerbdavau u jo dain? tekstus, kurie buvo tokie tikri / natural?s ir prasmingi. Na o ?ia jo m?gstamiausieji hitai, mano atvilgiu:

YouTube Video

YouTube Video

YouTube Video

YouTube Video

Sakura
Nerealus reperis, visos jo dainos man labai patinka, bet daniausiai j? klausausi kai b?na bloga nuotaika (cpapwyy;)

http://myanimelist.net/animelist/xxxSakuraxxx
Gabeja
Eminemas man tai nerealus reperis nor nelabai mekstu repa o eminema dainos nerealios pritariu Sakurai as irgi klausau kai bloga nuotaika padeda atsipalaiduoti ir nusiraminti tos dainos nuostabios o eminemas legendinis reperis ... ir pritariu Giniui jo dainu tekstai tiki ir prasmingi stai kodel man taip patinka jo dainos (lovelly;)

EroSennin
Kazkada man patikdavo repas, klausydavau ir Eminema kartais.. Dabar tokios dainos dazniausiai tik galvos skausma ivaro.. Matyt senatve(why;9)
media.giphy.com/media/26FPzhB5a993BncfS/giphy.gif

Santa and Satan. One brings dreams, the other brings despair. Theyre more or less the same.

http://myanimelist.net/animelist/xEroxSennin
LNX
VO vO ?ia tai mogus kietas reperis
25.media.tumblr.com/20f41b9a1d34cf6bb518e0f90c057438/tumblr_mtwn04RCUu1sr0kmzo1_500.gif

WesT_
Siaip jis buvo geras, kai nepradejo kurti visokiu SH... Db jau truputi pasitaises, bet mieliau rinksiuos Guru, Big L, 2pac, Eazy E ir pns.. :D Gaila, kad neivieno is mano paminetu reperiu nebera gyvu... (why;9)
37.media.tumblr.com/f1f8c099a786ccc3c2425d804b1175b2/tumblr_n6cg8zDMcO1sgg3dvo1_500.gif

Peršokti į forumą:
Atsitiktiniai anime

4

5

5

5

5

0