Peržiūrėti temą
Anime fans world » Filmai, TV laidos, serijalai,knygos » TV Laidos
 Spausdinti temą
Dakaras 2012
Laimmx
Taigi kadangi siemet nusimato labai idomus dakaras nes beveik nebera gamikliniu komandu nusprendziau sukurti sia tema siekiant truputeli padiskutuoti apie i nuostabu rali suzinoti kokius lengtinininkus palaikote ir ar apskritai ziurite ir T.T
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Na tai truputeli mano nuomones ir ka as palaikau :)
Motociklininka: Marka Koma
Keturaciu: Neturiu favorito
Automobiliu: Na kaip ir visad uz Robi gordona ir jo hammer komanda ir labai dziugu kad siemet dingus gamiklinems WW ir BMW komandoms robio gordono privati komanda tarp lideriu taipogi siemet patiko ir Naseras Alatija vien delto kad vazuoja uz su hameriu nors kaip lenktinininko nei vienais metais nemegau (puff;)
YouTube Video

Sunkvezimiai: Na siemet biski nuvile bet palaikiciau MAN komanda nes TATRA kura kurie pernai ziaurei patiko uz tai kad sugebejo liguotis su komazais kuriu galima sakiti Heiteris esu XDDD bet kai siemet pamaciau TATRA sunkvezimius tai vos neapsivemiau kaskokie slikstukai i kuruos kraupuziureti (puff;)

Ai taip taip siemet vazuoja ir 1 visu uzmirstas lietuvis ir visom 4 uz ji (cpapwyy;) bet kadangi mastau realistiskai tai visvien aukstos vietos jis neuzims (puff;) todel tenka rinktis is lideriu kaska (runcray;) uz ka esu kiekvienais metais (cpapwyy;)
Redagavo Laimmx 01/03/2012 02:38
Fatal error: Cannot call overloaded function for non-object in /home/afwtoolt/domains/afw.lt/public_html/includes/bbcodes/img_bbcode_include.php on line 30