Peržiūrėti temą
Anime fans world » Filmai, TV laidos, serijalai,knygos » Filmai
 Spausdinti temą
Aktori? topas
Nexus
?ia galite parayti savo m?gstamiausi? aktori? top 3,5 ar 10 kaip norite ir paraykite kod?l

1.Jim Carrey.Nu jis tai tikra legenda ;D i?r?jau jo filmus komedijas (tokias kaip kauk?,nuotykiai su Diku ir Deine,melagi? melagis,eisas Ventura) gal dvideimt kart? ir man niekiek neatsibodo.i?r?jau ir i?r?siu tuos jo filmus.Ta?iau jis nusifilmavo ne tik komedijose,o ir tokiuose filmuose kaip 23 ar Kal?d? giesm?.Man labai patinka kaip jis vaidina (lx) .Mano manymu jis geriausias vis? laik? aktorius.
2.Johnny Depp.Ypa? jis man patiko filme Karib? Piratai.Ten tai pavar? irgi iauriai patinka kaip jis vaidina
3.Hugh Lorrey.Labai patiko seriale Hausas j? i?riu kiekvien? Tre?iadien? Labai patinka Hausas.
4.Antonio Banderrasas.Patiko kaip vaidino filme Zoro ir tas jo vilgsnis kiauriai permato atrodo ;D

Pasakykite savo nuomones
Redagavo Nexus 12/31/2011 12:30

Regatta
1.Neil Patrick Harris, vaidino How i meet with you mother.. legendinis aktorius..
2... neinau nesugalvoju daugiau xD paraysiu paskui dabar tiek XD

Laimmx
1. Edas Onylas - vien uz jo vaidinama ela bundy tiesiog nuostabu buvo beto modernioje seimoje irgi visai nieko vaidina bet pagrinde tik uz bandy (xd;)

2. Dzimas Keris - na vien jo manieros ko vertos

Na o daugiau favoritu aktoriu neturiu nes visu filmai vieni geresni kiti blogesni tai dauk maz visi vienodai patinka.
Fatal error: Cannot call overloaded function for non-object in /home/afwtoolt/domains/afw.lt/public_html/includes/bbcodes/img_bbcode_include.php on line 30