Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Petriuk, juk...
Mama pamiršo Petriuką pasiimti iš darželio. Tad jo auklėtoja nusivedė jį į savo butą. Petriukui lovą paklojo kitame kambaryje. Petriukas:
- Bet aš visada su mama miegu vienoje lovytėje.
- Petriuk, bet aš tau ne mama! – tarė auklėtoja.
- Bet aš kitaip neužmigsiu.
- Na gerai, – sutiko auklėtoja ir nuėjo abu gulti.
- Bet aš visą laiką mamai aplink bambą pirštą suku, – tarė Petriukas.
- Bet, Petriuk, aš juk tau ne mama.
- Bet aš kitaip neužmigsiu, – atkirto Petriukas.
- Na gerai.
Petriukui besukant pirštą, auklėtoja užmigo. Po kiek laiko prabunda:
- Petriuk, juk čia nebe bamba?
- O čia ir nebe pirštas.
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Anime fans world » Visa kita » Visa kita
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Religijos, Dievai.
Regatta
Tajgi kaip supratote ? tema bus apie Religija.. K? pripaystate? Krik?ionyb?? Judaizma? Ar gal net Pagonyb?? Ar kt.?

Mhm.. Krik?ionyb? a nelabai tetikiu, nors tikiu gal kad yra koks Dievas, ar dar kas nors...

Bet labiau tik?jimas eina prie Olimpo Dievu.. Kiek istoriju yra apie juos sukurta.. Kiek pasakojimu.. (cooll) Tajgi Lieku prie Olimpo, dabar reikites j??ss :D

Tagg
a Budistas [gal gerai paraiau pavad.;D] Man n?ra dievu jokiu gyvenu tik imintim ir pn nesamon?m bet dievu n?ra yra tik mones paskleide mela o kiti patik?j? .
(laff;)
i40.tinypic.com/2mwdvn6.png
img405.imageshack.us/img405/1046/buvestagg.jpg

Audrius123
Ce tokios Temos tai tyliu xD

Regatta
Audrius123 para?:

Ce tokios Temos tai tyliu xD

K? ?:D Nejaugi negalima paneket apie Religija?:D

Fortuna
Tikiu ? Diev? ir esu krik?ion? :]

Laimmx
U keista temele reik pasisakit (rjmb) seip mano tikejimas pasigrindze tuom kad netikiu visais tai zmoniu pramanais apie ivairias dievibes bet visgi manau kad kaskas angamtisko egzistuoja nes vistiek visatoje pirma dulkele ar tai pirma bakterija turejo is kaskur atsirast taip kad tikiu kaskokiu dievu bet ne dievu tuom kuris neva garbinamas baznycioja ar kur kitur bet kaskokia butibe ar kaskuom panasaus kas gali buti auksciau visko ir is kur atsirado ta pirma dulkele (craspp;)
www.part.lt/img/27a5c6979219891005380a0161a8ba87852.gif

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/4069
JustL
Sprite para?:
Mhm.. Krik?ionyb? a nelabai tetikiu, nors tikiu gal kad yra koks Dievas, ar dar kas nors...

Bet labiau tik?jimas eina prie Olimpo Dievu.. Kiek istoriju yra apie juos sukurta.. Kiek pasakojimu.. (cooll) Tajgi Lieku prie Olimpo, dabar reikites j??ss :D

Ta pati galiu pasakyti (cooll)

Audrius123
hmm :D as tai krikscionis.

Fortuna
a irgi :D ai, tikiu ne tik Diev?, dar ? Nept?n? tikiu (why;)

Chromas
Esu netikintis.
I had no aspirations to be a musician, but I picked up a guitar for two seconds and haven't put it down since.
-Slash

EroSennin
Oficialiai esu krikscionis, kartais einu i baznycia, bet negaliu tvirtinti, kad tikiu tom visom zmoniu sukurtom ceremonijom ir labai abejoju ar Dievui (jei jis yra) buna silciau ar salciau, kai zmogus sukalba koki poteri... O ar Dievas yra, ar ne - nezinau, bet manau kad kazkas uz viso sito sudo slypi. Kazkas ka musu galvom sunku suvokti ir ka mes isivaizduojam kaip dievybe(atscarick;)
media.giphy.com/media/26FPzhB5a993BncfS/giphy.gif

Santa and Satan. One brings dreams, the other brings despair. Theyre more or less the same.

http://myanimelist.net/animelist/xEroxSennin
Audrius123
Zinoma ira, kazkas mus gy i zeme atnese (sukure)

Audrius123
Viena karta miegu, ir Pultas nukrito, acikeliu matau ant zemes, o pamenu kad pulta dejau ant stalo vidurio xD (manau tai buvo Panonormal aktyviti)

EroSennin
Viena nakti atsikeliau ir, kaip Dieva myliu, pries save matau balta arkli... Ir tu dar, Deivi, netiki kad buna nepaaiskinamu dalyku?(puff;)

Santa and Satan. One brings dreams, the other brings despair. Theyre more or less the same.

OvYYsas
Hmm... tokia tema sneket nlb galiu nes pas mus 2 baznycios ir abi garbina Dieva nors as krikscionis einu prie Olimpo dievu nes todel kad taip pat kaip sprite daug istoriju prikurta

http://myanimelist.net/animelist/tO4
Audrius123
erosenin jej matei balta arkly tai zenklas... Tikekimes geras.

Fortuna
A?i? Dievui, kad man dar jokie enklai nesimato :DD

EroSennin
Na, kas olimpo dievais tikit, tai tikrai keistuoliai jus(laff;) Bet gal ir idomu, noreciau pamiegot su Afrodite(why;)

dzonnn
krykcionybe ir graikijos mitologija xDposeidonas valdo

dbz.naruto
GuarD_
A esu Katalikas, ir savo tik?jimo nekeisiu.

Peršokti į forumą:
Atsitiktiniai anime

5

5

5

5

5

0