Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Pikolas jaunėlis jūsų nuomonė apie jį?
Laimmx
?ia kalbama apie visa DB trilogija
1.Ka manoteapie piccolo jaun?li?
2.Kaip manote koks jo �auniauses bruo�as?
3. Koks jo �auniauses po?lgis?
4. Kur labiausei nuvyl??
5. �auniause jo kova?

1. Taigi piccolo kaip nepaslaptis tai yra mano m?gemiauses veik?jas i� DB trilogijos o gal net apskritai i� visu anime. Taigi kod?l? na a� jame nematau neivieno blogo bruozo kad ir is kokios puses beziureciau jis idealus herojus Protas + �altaraujiskumas + Kieta i�vaizda + J?ga Visad lieka nuo�ali pasirodo reikiama akimirka pirma 10 kart apgalvoja o poto veikia nerodo jausmu bei yra tikras karo meno ekspertas kovoje visad viska susivokia pirmasis.

2. �auniauses bruo�as tikriausei butu jo �altakrauji�kumas ir jausmu nerodimas nebuvau mates piccolo tokioje cituacijoje kurioje jis prarastu sveika prota ir nieko neapgalvojas pultu priesa ar b?viltiskai verkslentu kaip kos ve�itas kad fryzas ar brolly yra per stiprus ir neimanoma jo iveikti.

3. �auniauses ir tikriausei po?lgis buvo kai pasak? kad parasitu dievo drakono ji nukelti i nameko plan?ta o skrisdamas ? kova su fryzu tikriausei pasak? vienus is labiausei sujaudinusiu kalbu cituoju " Gahanai tik tu vienas buvai man tikras draugas, nejuca pamilau tave kap artimiause gimnaity Nemirk gohanai as atl?ku!" Taipogi su juo buvo ir pats ludniauses DB yvikis kai jis pasiaukojo d?l gohano ir man i galva tiesog isir?�? tas sakini " A� velnias piccolas mirstu kad isgelbejau kaskoki vaika"

4. O nuvylimas buvo 1 tai kai susijung? su dievu man nelabai prie sirdies tas faktas kad jis susijung? su dievu :/ su neilu dar baika bet cia su dievu (angry;) Bent tiek gerai kad dievo bruozu neb?simate pccolas liko piccolu.

5. �auniause ir idomiause kova tikriause buvo prie� K 17 nors ir kitos jo kovos visai geros patiko jo stilius (happy;)

Tik labai gaila kad po nam?ku sagos jis buvo padarytas kaip treciaeilis veik?ja ir jo vieta pakeit? kvailys veg?ta (angry;)(angry;)(angry;)
Redagavo Svu 09/08/2013 10:45
Fatal error: Cannot call overloaded function for non-object in /home/afwtoolt/domains/afw.lt/public_html/includes/bbcodes/img_bbcode_include.php on line 30