Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Kurčnebylys
Vienas kurčnebylys ženklais pasakoja kitam:
- Žinai, pareinu aš vakar namo... O žmona kaip ims ant manęs rėkti!
- Ir ką tu padarei?
- Išjungiau šviesą!
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Pikolas jaunėlis jūsų nuomonė apie jį?
Laimmx
?ia kalbama apie visa DB trilogija
1.Ka manoteapie piccolo jaun?li?
2.Kaip manote koks jo �auniauses bruo�as?
3. Koks jo �auniauses po?lgis?
4. Kur labiausei nuvyl??
5. �auniause jo kova?

1. Taigi piccolo kaip nepaslaptis tai yra mano m?gemiauses veik?jas i� DB trilogijos o gal net apskritai i� visu anime. Taigi kod?l? na a� jame nematau neivieno blogo bruozo kad ir is kokios puses beziureciau jis idealus herojus Protas + �altaraujiskumas + Kieta i�vaizda + J?ga Visad lieka nuo�ali pasirodo reikiama akimirka pirma 10 kart apgalvoja o poto veikia nerodo jausmu bei yra tikras karo meno ekspertas kovoje visad viska susivokia pirmasis.

2. �auniauses bruo�as tikriausei butu jo �altakrauji�kumas ir jausmu nerodimas nebuvau mates piccolo tokioje cituacijoje kurioje jis prarastu sveika prota ir nieko neapgalvojas pultu priesa ar b?viltiskai verkslentu kaip kos ve�itas kad fryzas ar brolly yra per stiprus ir neimanoma jo iveikti.

3. �auniauses ir tikriausei po?lgis buvo kai pasak? kad parasitu dievo drakono ji nukelti i nameko plan?ta o skrisdamas ? kova su fryzu tikriausei pasak? vienus is labiausei sujaudinusiu kalbu cituoju " Gahanai tik tu vienas buvai man tikras draugas, nejuca pamilau tave kap artimiause gimnaity Nemirk gohanai as atl?ku!" Taipogi su juo buvo ir pats ludniauses DB yvikis kai jis pasiaukojo d?l gohano ir man i galva tiesog isir?�? tas sakini " A� velnias piccolas mirstu kad isgelbejau kaskoki vaika"

4. O nuvylimas buvo 1 tai kai susijung? su dievu man nelabai prie sirdies tas faktas kad jis susijung? su dievu :/ su neilu dar baika bet cia su dievu (angry;) Bent tiek gerai kad dievo bruozu neb?simate pccolas liko piccolu.

5. �auniause ir idomiause kova tikriause buvo prie� K 17 nors ir kitos jo kovos visai geros patiko jo stilius (happy;)

Tik labai gaila kad po nam?ku sagos jis buvo padarytas kaip treciaeilis veik?ja ir jo vieta pakeit? kvailys veg?ta (angry;)(angry;)(angry;)
Redagavo Svu 09/08/2013 10:45
www.part.lt/img/27a5c6979219891005380a0161a8ba87852.gif

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/4069
Laimmx
Dejviz007 para?:

Tai kaip dabar tave ?ia suprast? Gi ?ia DB tema, o ne DBZ (sorry;)

Cia visos DB trilogijos tema nes jis buvo per visa trilogija tod?l dejau i db (tolr;)
www.part.lt/img/27a5c6979219891005380a0161a8ba87852.gif

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/4069
LNX
1.Ka manoteapie piccolo jaun?li? Man Pikolas labai patinka
vienas m?gstamiausi? veik?j? stiprus ir protingas Namek? ras?s atstovas mldc ir dar jio ivaizda ir tt

2.Kaip manote koks jo auniauses bruoas? Tai inoma protas ir ir mok?jimas tuo protu pasinaudoti kovoje

3. Koks jo auniauses po?lgis? inoma kai pasiaukojo d?l savo vienintelio mokinio ir geriausio draugo Gohano

4. Kur labiausei nuvyl?? niekur

5. auniause jo kova Kaii kov?si su fryzu ir su K17
odiu kietas veik?jas
25.media.tumblr.com/20f41b9a1d34cf6bb518e0f90c057438/tumblr_mtwn04RCUu1sr0kmzo1_500.gif

LNX
ai jo Gokas prie Pikol? dar geriausia kova buvo
25.media.tumblr.com/20f41b9a1d34cf6bb518e0f90c057438/tumblr_mtwn04RCUu1sr0kmzo1_500.gif

Zaffire
1.Ka manoteapie piccolo jaun?li? Hmm, k? manau? A manau kad jis yra protingiausias veik?jas.
2.Kaip manote koks jo auniauses bruoas? Na, kad jis alias xD o iaip tai manau v?l gi protas, kuriuo jis pasinaudoja kovoje ir daug kur kitur :D
3. Koks jo auniauses po?lgis? Apginti/imokyti savo geriausia draug? gohan? kovos men?.
4. Kur labiausei nuvyl?? Pikolo mirtis :(
5. auniause jo kova? Daug j? b?vo, bet manau man auniausia tai kai kov?si su fryzu ;)

Svu
1.Ka manoteapie piccolo jaunėlį?

Na jis yra mano manymu stiprus ir labai protingas.Seniau buvo net už Goką stipresnis mano manymu.Na apie jį daug negaliu pasakyti,nes nelabai aš į jį kreipiu dėmesį,nebent tada kai pasipriešino Cell ir Freezui.
2.Kaip manote koks jo šauniauses bruožas?

Nelabai žinau,gal tai,kad jis yra ne toks pasipūtęs kaip Vedžitas ir yra labai protingas kovoje.
3. Koks jo šauniauses poelgis?

Kad jis sutiko būti Gohano mokytoju ir kai jis išgelbėjo Gohaną nuo Nappo.
4. Kur labiausei nuvylė?

Kad išdrįso nužudyti Goką ir Raditą.
5. Šauniause jo kova?

Kai jis kovėsi prieš Freeza,ten gerai pasirodė.(atscarick;)

Peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Ka manote apie Rikudo Sennin Naruto 20 10/06/2015 07:39
Ką manote apie Orochimaru Naruto 16 10/04/2015 14:19
Apžvalga/Nuomonės C 8 10/03/2015 13:41
ka manote apie danzo? Naruto 12 10/03/2015 08:59
Norogami apžvalga/nuomonės Noragami 22 09/30/2015 13:26
Atsitiktiniai anime

5

4

5