Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Virusas
Vyras programuotojas grįžta namo iš darbo:
-Good evenning, dear, I'm now logged in!
Žmona:
-Ar nupirkai duonos?
-Bad command or file name!
-Bet aš tavęs dar ryte prašiau!
-Syntax error. Abort?
-Duok man savo kredito kortelę, aš pati nueisiu į parduotuvę ir nusipirksiu.
-Sharing violation. Access denied.
-Tu mane myli? Ar tik savo kompus? O gal tiesiog tyčia mane erzini?
-Too many parameters...
-Be reikalo už tavęs tekėjau...
-Data type mismatch...
-O kur tavo atlyginimas?
-File in use... Try after some time.
-Tai, pagaliau, kas aš tau?! Koks mano statusas šeimoje?!
-Unknown virus.
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Anime fans world » Visa kita » Japonija
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Kalėdų tradicijos pasaulyje
mira
Ne visi teimesti meh ~

Argentina
Argentinoje Kalėdų metu šilta ir nėra sniego. Čia švenčiamas Adventas. Kalėdų išvakarėse šeimos eina į bažnyčią, vakarieniauja lauke, šoka, stebi fejerverkus, leidžia į dangų popierinius žibintus, atidaro kalėdines dovanas, rastas po eglute ir tik tada eina miegoti. Kai kurios šeimos bendrauja, linksminasi visą naktį ir tuomet miega Kalėdų dieną. Stalui ruošiamas kalakutas, kiauliena, įdaryti pomidorai, Kalėdų duona, pudingas, vaisiniai gėrimai. Namai puošiami raudonomis ir baltomis girliandomis. Čia kalėdiniu medžiu gali tapti bet kuris medis, nebūtinai eglutė. Medžiai puošiami vatos kamuoliukais, primenančiais sniegą, gėlėmis, žaisliukais, nėriniais, žvakėmis. Prie Kalėdų medžio pastatoma prakartėlė. Argentinoje taip pat švenčiama Trijų Karalių šventė.

Australija
Kalėdos Australijoje visai nebaltos ir nešaltos, kadangi išpuola per patį vidurvasarį, kai oro temperatūra apie 30 laipsnių. Kadangi puikus oras, televizorius nėra populiari pramoga per Kalėdas. Gatvėse vyksta didžiulė karnavalinė eisena, sudaryta iš klounų, šokėjų, muzikantų ir kt., kurie laukia Kalėdų Senelio atvykimo. Atvykęs Kalėdų senelis savo elnius pakeičia kengūromis ir pasikeičia drabužius į gerokai „karštesnius“. Įprasta, kad Kalėdų senelis atvyktų ant banglentės. Taip pat yra tradicija Kūčių vakarą susirinkti lauke ir dainuoti kalėdines giesmes žvakių šviesoje. Kalėdų dieną šeimos kepa mėsą ant grotelių paplūdimiuose, taip pat valgo jūros gėrybes, dalyvauja ar stebi jachtų regatą.

Italija
Kalėdų šventimas Italijoje trunka apie mėnesį nuo gruodžio 8 d. iki sausio 6 d. Viena iš kalėdinių tradicijų – vaikai, užuot rašę dovanų sąrašus Kalėdų seneliui, rašo meilės laiškus tėvams. Laiškai padedami po šeimos galvos (tėčio) lėkšte per Kūčių vakarienę ir po vakarienės perskaitomi. Savaitę iki Kalėdų vaikai lankosi pas kaimynus, draugus persirengę piemenėliais, dainuoja kalėdines giesmes, groja dūdelėmis, už tai gauna pinigų ir gali nupirkti dovanų. Mėgstama statyti prakartėles – trikampio formos, papuoštos spalvotu popieriumi, kankorėžiais, vaisiais, žvakutėmis, dovanėlėmis. Kalėdinės dovanos dedamos į didelius dekoratyvius dubenis. Kai visa šeima susirenka drauge, kiekvienas traukia iš dubens savo dovaną. 24 val. iki Kūčių vakarienės pasnikaujama. Kūčių vakarienei (it. Cenone) ruošiami spageti, ančiuviai, lazanija, daržovės, vaisiai, saldumynai, salotos, sūris. Desertas – itališkas kalėdinis pyragas (Panettone) – sausas vaisinis biskvitinis pyragas. Italijoje vaikai laukia dovanų iki Trijų Karalių šventės, tam jie pakabina kojines virš židinio. Dovanas atneša sena teta la Befana. Geri vaikai gauna dovanas, o blogi – angliukus. Kalėdų dieną vaikai gauna tik smulkias dovanėles.

Japonija

Kalėdos Japonijoje – darbo diena. Kalėdų laikotarpiu namai Japonijoje puošiami visžalėmis šakelėmis. Mėgstama keistis dovanomis. Kalėdos japonams nėra šeimos šventė. Jie nevalgo kalakutų ar pudingų, bet stengiasi tą dieną padaryti kažką gero, pavyzdžiui lanko ligonius. Kalėdų dieną valgoma vištiena, įprastas desertas – baltas biskvitinis pyragas su kremu ir braškėmis.

Kinija

Kalėdų laikotarpiu Kinija pasipuošia nuostabiais popieriniais žibintais ir lemputėmis. Eglutės (vadinamieji šviesos medžiai) puošiamos spalvoto popieriaus gėlėmis ir žibintais. Dažniausiai jos plastikinės. Vaikai kabina muslino kojines dovanoms. Dauguma žmonių Kinijoje, ypač kaimuose, iš viso nešvenčia Kalėdų. Nors Kinijoje pagaminama didžioji dalis visų plastikinių eglučių pasaulyje, dauguma žmonių net nežino, kam jos yra skirtos. Kinai krikščionys per Kalėdas lanko mišias, gieda giesmes. Vaikai gauna naujų drabužių ir žaislų, valgoma skani vakarienė, stebimi fejerverkai.


Meksika


Meksikoje Kalėdos švenčiamos linksmai net iki vasario 2 d. 9 dienas prieš Kalėdas (nuo gruodžio 16 d.) žmonės vaikšto iš namų į namus taip atkartodami Juozapo ir Marijos kelionę į Betliejų ieškant vietos, kur praleisti naktį (La Posada – žvakių šviesos procesija), dainuoja, meldžiasi. Kalėdų naktį žmonės įdeda Jėzaus figūrėlę į prakartėles. Vaikai gauna dovanas per Kūčias ir per Trijų Karalių šventę. Kalėdų dieną vaikams užrišamos akys ir jie turi stengtis sudaužyti ištapytą molinę pinatą, pakabintą ant virvės ir pripildytą saldainių. Pinata gali būti apvali su 7 smaigaliais, simbolizuojančiais septynias didžiąsias nuodėmes arba gyvūno (asilo) ar paukščio formos. Sudaužius pinatą, vaikai bėga rinkti saldainių. Trys Karaliai pripildo vaikų batus saldainių, apelsinų, mandarinų, riešutų, cukrinių lazdelių, pinigų, aukso. Puansetija – tradicinė kalėdinė gėlė Meksikoje. Įprasta lankytis vidurnakčio mišiose Kūčių vakarą, kur dainuojamos lopšinės Jėzui. Iš Kalėdų stalo patiekalų populiari ovali saldi duona, papuošta cukruotais vaisiais (Rosca de Reyes), patiekiama su karštu šokoladu, kurios viduje paslepiama kūdikėlio Jėzaus skulptūrėlė (simbolizuoja poreikį surasti saugią vietą Jėzui gimti, kur negalėtų surasti karalius Erodas). Tas, kuris ją aptinka savo gabalėlyje, turi visus pakviesti į šventę vasario 2 d. – Žvakių mišių dieną ir nupirkti/padaryti naują rūbelį kūdikėliui Jėzui prakartėlėje. Vasario 2 d. minima kaip Jėzaus vedimo į bažnyčią ir vardo suteikimo diena.


Įprasta, kad Kalėdų senelis atvyktų ant banglentės.
kietas senelis (laff;)
s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/9b/c9/f2/9bc9f2949998d9b5526b0430b4ed5155.gif
 
Peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Japonija – geriausio viskio pasaulyje namai Japonija 5 01/28/2015 19:33
Kalėdinis stebuklas :D Visa kita 6 12/24/2014 12:03
Kalėdinis desktopas! Kurį išrisrinkti? Visa kita 21 12/19/2014 17:27
Kalėdos! Visa kita 11 12/14/2014 21:07
KATAKKURI-CHAN – JAPONIJOS KALĖJIMO TALISMANAS Japonija 7 12/08/2014 18:28
Atsitiktiniai anime


5


0


5


5


0


5
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Copyright © 2012-2013 AFW.lt.
Designed by Shake.
Coded by 42studio.eu