Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Testai
AieXy
http://www.darnip...estai.html
http://www.moteri...d=63345870
http://www.cosmop...d=66547840
Gal Hannah nesupykos(upps;)
----
Eng


Lt


Daaar! Nezinau gal daret juos kazkada (jap;)
http://www.propro...er-are-you
http://www.quizro...acter-quiz
http://www.allthe...er-are-you
Redagavo AieXy 01/31/2015 01:57
 
Aura9
Tu - nuotykių trokštanti siela, kuri žavisi romantiškais vaizdais. Esi visada pasiruošęs naujai patirčiai, galinčiai praplėsti tavo akiratį. Jei tik turi galimybę atskleisti gamtos paslaptis ar giliau pasinerti į jūrą, tikrai ja pasinaudosi. Kūryboje vertini precizišką ir sunkų darbą. Nieko nėra nuostabesnio už tikrą meistriškumą. Muzika lydi tave visur. Nuolat internetu siuntiesi naujas dainas ir praktiškai nenusiimi ausinių, kur bebūtum. Tau sunku būti tyloje, nes būtent muzika tau padeda susikoncentruoti ir susikaupti.

Turi „namų šeimininkės“ bruožų: rūpiniesi namų šiluma, gamini valgyti, renkiesi poilsį ant sofos ir panašiai. Tau patinka būti lepinamam, dievini dovanas. Niekas nesuteikia tiek džiaugsmo kaip dailiai įpakuota staigmena. Atostogos tau – atsipalaidavimas bei laiko leidimas su draugais ar šeima. Dievini ilgas tingias saulėtas dienas ir tą jausmą, kai grįžti namo visiškai pailsėjęs ir atjaunėjęs. Kas tave atstumia? Žmonės, kurie atrodo protingi, kol neprisidega cigaretės. Tada supranti, kad jie pakankamai kvaili, kad anksti nuvarytų save į kapus.

Visąlaik būti geram tau nuobodu – gyvenimas turi teikti malonumą! Tad esi šiek tiek išdykęs ir kartais sau leidi mažas nuodėmes, pasaldinančias gyvenimą. Tavo gėrimų pasirinkimas rodo, jog rūpiniesi sveikata ir nori visada būti tikras, kad tai, ką geri, yra naudinga tavo organizmui. Tavo namai atspindi asmenybės ekspresyvumą: išmėtyti daiktai byloja, kad tiesiog neturi laiko susitvarkyti!

Laisvė tau – galimybė būti su draugais. Jautiesi laimingas šėldamas su jais ir organizuodamas linksmus pasibuvimus.(sorry;)

3 tipas – nerimastingas talentas
Apdovanotas įvairiais talentais ir gebėjimais, nuo smulkių rankų darbo įgūdžių iki literatūrinio talento. Paprastai šio tipo žmonės neapsiriboja viena profesija, jie gali staiga ją pakeisti visiškai priešinga arba turėti ne vieną hobį, iš esmės prilygstantį naujai profesijai. Fiziškai nepakantūs betvarkei ir purvui. Dėl šitų dalykų nuolat konfliktuoja su aplinkiniais. Jie yra labai pažeidžiami ir nepasitikintys savimi. Jiems reikalingas globėjiškas palaikymas.


5 tipas – intuityvusis
Šio tipo žmonės yra labai jautrios nervų sistemos. Jie linkę dažnai keisti savo veiklos pobūdį. Tikri altruistai, dažnai pasirūpina kitais, kūrybingi. Tvirtai laikosi savo nusistatytų moralės normų bei savikontrolės, neigiamai reaguoja į bandymus pasikėsinti į jų laisvę.


Jau panašiau... (puff;)


P.S. Dar vienas: http://thetd4you....-tavo.html
Redagavo Aura9 12/06/2014 16:49
Fatal error: Cannot call overloaded function for non-object in /home/afwtoolt/domains/afw.lt/public_html/includes/bbcodes/img_bbcode_include.php on line 30