Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Apie petriuka 5
Vieną vėlyvą vakarą Petriukas stovi kieme ir šaukia:
- Maryte!
Pro langą iškiša galvą užsimiegojęs Marytės tėvas:
- Ji jau miegot nuėjo! Ko reikia, gal aš galiu padėti?
- Ne, man Marytė kaip moteris yra reikalinga!
Po penkių minučių į kiemą išbėga Marytė, apsirengusi mini sijonėliu ir pusiau permatomais marškinėliais.
- Žinai, Maryte, – sako jai Petriukas, – mano sviedinukas įriedėjo į moterų tualetą…
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Anime fans world » Visa kita » Visa kita
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Pica!
Aura9
imesk.net/upload/images/78OM.jpg

Lai šioje temoje verda diskusijos apie picas (upps;)

Galima kalbėti apie viską- mėgstamiausias rūšis, rekomenduoti geras picerijas, vienu žodžiu, viskas apie picas (atscarick;)

Vėliau dar parašysiu. Kol kas galiu pasakyti, kad labai mėgstu picas su dešra ir daug sūrio (;)) Su česnakiniu padažu- pasaka (lx) Labai patinka Napoli. Tai pica su pomidorų padažu, sūriu bei vytintu saliamiu''Napoli'' (ciut;)

Kol kas tiek (cooll)

EroSennin
Ka gi.. Dievinu gera pica(happy;) Galiu papasakot istorija, tuo paciu ir parekomenduoti viena picerija. Tikrai, nuostabus elgesys su klientais ir gera kokybe... Reta Lytuvoj.
Ok. Viena grazia vasaros diena, Ero su soul bruh ejo nuotykiu ieskoti. Beieskodamas isalko ir uzsuko i pirma pasitaikiusia picerija ("pas Paolo"Kauno LA, einant nuo VDU, praejus fontana, toliau tiesiai po kaire(ssako;)). Buvo dar rytas, taigi, uzsisakem kavos ir rinkomes pica. Atnese pora spurgu, kurios skaniai suejo su kava. Na, issirinkom picas, nors zmoniu buvo nemazai, bet jos atvaziavo gan greitai, buvo labai skanios ir socios ir t.t. Jas bevalgant atnese kazkokio kreminio deserto, vysniu likerio ir sulciu. Hmmm.. Na, po astrios picos viskas labai gerai nugesino, paprasem saskaitos. Visos fintikliuskos (spurgos, desertas, sultys, likeris) i saskaita neiejo, kava vaisino. Susimokejom tik uz picas(shock;) Zodziu, po to visa diena maloniai jauciausi, tie zmogai tikrai moka reklamuoti savo versla. Ero rekomenduoja(sero;)
Picas megstu pagal nuotaika. Kartais uzsimanau su juru gerybem, kartais kokios astrios pvz Diavolo.. Patinka pievagrybiai, kumpis, daug kumpio ir dar truputi kumpio, suris(jap;)
Ai, tiesa, toj picerijoj daznai apsilankau dabar ir visada kuo nors nustebina:)
media.giphy.com/media/26FPzhB5a993BncfS/giphy.gif

Santa and Satan. One brings dreams, the other brings despair. Theyre more or less the same.

http://myanimelist.net/animelist/xEroxSennin
Last
2Good2betrue. (smhs;) Ero, kartais nebūsi kokio bizniuko pradėjęs, tarkim su picom susijusio?

EroSennin
2Good2betrue.

Zinau, keista:s
Ero, kartais nebūsi kokio bizniuko pradėjęs, tarkim su picom susijusio?

Nope, mano picerija vadintus pas Ero its obvious(craspp;)

Santa and Satan. One brings dreams, the other brings despair. Theyre more or less the same.

Aura9
Na štai, dabar galiu pakomentuoti ir pagirti piceriją, iš kurios dar vakar valgiau picą (;))

Pizza Express. Tai vieta, kur picos nuostabios (lx) Sumoki normaliai, ir dar gali paimti visą ''bonką'' česnakinio arba švelnaus padažo (aš, kaip aštrumo mėgėja, imu česnakinį. Man jis skanus (upps;)) Nežinau, kaip kitose picerijose, bet šioje ir padą patys gamina, ir patys dėlioja dešras ir kitus produktus. Jei visose tas pats- atleiskite, nedaug mačius pasaulio (dingdong;) Bet man, visos rūšys, kiek tik ragavau, nė kiek nenuvylė (išskyrus havajų. Bet picerija nekalta, tiesiog nemėgstu ananasų ir vištienos ant picos (anah;)) Mėgėjų labai skani, tik vat jelapenas (aštrumu primenantis čili) gerokai degina burną. Aišku, žmonėms su užgrūdintais skrandžiais pats tas (atscarick;). Man gerai suėjo Napoli ir Gurmanų. Tokios lengvos, neaštrios picos. Mano tikslas kada nors su pasigardžiavimu sušveisti meksikietišką picą (kuri nepaprastai aštri (imdead;)). Kol kas nuo to susilaikysiu, bet vėliau... Kas žino. Ragavau ir jų firminę picą (be vištienos). Ji yra kaip sumuštinis- ant picos viršaus dar vienas padas. Man asmeniškai visai patiko (;)).

Štai ir visas mano referatas (atscarick;)
imesk.net/upload/images/BFA2.gif
Mano gyvenimas kiek primena Zuko... Ankstyvoje vaikystėje viskas be rūpesčių, o tada po vieno ypatingo įvykio visi pradeda išsip*sinėti ir šiaip užknisti.

Too strange for life in this planet

Last
Kadangi aš poor, tai valgau tik namines picas. Skanu, nes gali pats pasirinkt ko joje nori, ir kiek ko nori. (hm;)

EroSennin
Last, o tai tau uz trolinima algos nemoka?:s

Last
Už kū tokį? (craspp;)

EroSennin
Ai, dar nepadare tokio etato. Etatinis trolis. Neblogai butu?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Neja
Kokia gardi tema, nes pica - mano neslepiama aistra. Tas minkštas padas, aplietas saldžiarūgščiu pomidorų padažu ir apklotas sūrio patalu, išpuoštu dešra, daržovėmis ir pipirais, Trašku, minkšta, kvapnu. Pasaka, kurią myliu.

Šiaip, aš tesu ragavusi picų savo mieste, Šiauliuose, tad galiu tik iš ten pasiūlyti. Kadangi esu didelė picų mylėtoja, lankiausi visur, kur tik gamina picas ar kažką panašaus į picą. Galiu išskirti dvi picerijas, kurios mane sužavėjo kokybiška pica ir padoria kaina.

Snack City (Užkandžių Miestas). Oficiali svetainė (http://www.snackcity.lt/). Galima užsisakyti tiesiai į namus ir net į kitus miestus.

Gamina storapades ir plokščiapades, gali pasirinkti įvairių padažų ir ingredientų picų. Jei neįtinka esamos picos, gali pasigaminti savo, pažymint, kokių ir kiek produktų norima picoje. Picas pagamina vietoje, atveža šiltas su norimu padažu. Užsisakant kiekvieną picą, gauni magnetuką, surinkus jų 10, gali užsisakyti bet kokių dydžio bet kokią picą nemokamai į namus arba jų prekybos vietoje. Per gimtadienius ar kitas šventes užsisakome iš tos picerijos visada pora picų.

Pas Italą. Oficiali svetainė ( https://www.facebook.com/PasItala?fref=ts ). Užsisakyti į namus negalima, pica pasimėgauti įmanoma tik nuėjus į pačią kavinukę bei užsisakius picą iš anksto.

Maža kavinukė, primenanti kišenę, ir prisiglaudusi pačiame plataus bulvaro kampe, kurioje darbuojasi tikras italas, emigravęs iš Italijos ir įsikūręs Lietuvoje, kalbantis lietuviškai su įsimintinu itališku akcentu. Pas jį picos - geriausios, kurias man tik teko ragauti gyvenime. Vietoj gaminamos iš šviežių produktų su meile ir itališkomis tradicijomis. Kainos irgi visai padorios. Taip pat galima pasigardžiuoti ten kokybiška įvairių rūšių itališka kava ir naminiais ledais vasaros metu. Garantuoju, ledai, pica ir kava aukščiausio lygio. Tai jei gyvenate Šiauliuose ar apsilankysite šiame mieste, nepamirškite iš anksto užsisakyti picos bei pasimėgauti pasakiško skonio kava šioje kavinukėje. ;)

Tai tiek apie picas ir mano įspūdžius. Kitos picerijos manęs tiek nesužavėjo, tad nė negaišiu laiko jų minėdama. ;)

Oh... ir Paskutini (Last), nėra kokybiškesnės picos, kaip pačio rankomis darytos. Tad mėgaukis ir gaminkis sau toliau gardžią picą, kokios tik širdelė geidžia. Ir.... vargu, ar moka už trolinimą, kitų erzinimą algą, nes jei mokėtų, tai visi pinigais apsišlavę būtų. Visi patrolinam karts nuo karto xD
Išėjus ir vėl sugrįžus, bet ilgam ar trumpam, laikas teatsakys, likimas tenurodys.

Laimmx
Skaniausios picos tai Pizza Expres piucerijoj patikekik zinau visas vilnuij esances ismegines (laff;)

Bliaugiause tai cilekas ten picos katastrofiskos ingredijentai nusukti o kaina kosmine.

Megemiausios picos (tiems kasw nores papirkinet) Havaju ir pizza expres firmine be grybu (grybai slikstu)

Tai tiek is picu eksperto (angl.(
www.part.lt/img/27a5c6979219891005380a0161a8ba87852.gif

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/4069
Aura9
Laimmx parašė:

Skaniausios picos tai Pizza Expres piucerijoj patikekik zinau visas vilnuij esances ismegines (laff;)

Bliaugiause tai cilekas ten picos katastrofiskos ingredijentai nusukti o kaina kosmine.

Megemiausios picos (tiems kasw nores papirkinet) Havaju ir pizza expres firmine be grybu (grybai slikstu)

Tai tiek is picu eksperto (angl.(

Taip, ir man ši picerija labiausiai patinka (lx) O man kaip tik havajų nepatiko (ne man ananasai ant picos, o ir vištiena pasitaikė sausoka. Gal vištiena visada sausa, bet man vis vien nelabai (craspp;)) O firminė pritariu, tikrai skani, tik virtas kumpis nelabai. Jeigu man mėsa, tai tik kepta (confused;) O Ero aprašymas tikrai suintrigavo, kuo nustebindavo kitais kartais? (umhm;)

Gal ir picas nemokamai atidavė? (rjmb)

Mano gyvenimas kiek primena Zuko... Ankstyvoje vaikystėje viskas be rūpesčių, o tada po vieno ypatingo įvykio visi pradeda išsip*sinėti ir šiaip užknisti.

EroSennin
Ne, picu nemokamu nebuna siam pasauly:D Siaip (jei geriam kava, tai dazniausiai kava vaisina), atnesa visokiu fintikliusku, maloniai aptarnauja, kartais pats sefas italas atnesa picas, paklasia ar viskuo patenkinti:)

Plius ten karta alaus prarugusio atnese Kauno Akre(whm;)

Aura9
EroSennin parašė:

Ne, picu nemokamu nebuna siam pasauly:D Siaip (jei geriam kava, tai dazniausiai kava vaisina), atnesa visokiu fintikliusku, maloniai aptarnauja, kartais pats sefas italas atnesa picas, paklasia ar viskuo patenkinti:)

Plius ten karta alaus prarugusio atnese Kauno Akre(whm;)

Kažkaip atrodo neveltui sako kad Čili picos kokybė smarkiai nukrito. Kas per įžūlumas Ero atnešti prarūgusio alaus (wut;)

Šefas italas... Neblogai (ciut;)Gerai šneka lietuviškai? (umhm;)

EroSennin
Beveik be akcento. Siaip ir barmenas italas, galbut jo sunus, nes jaunesnins. Su juo nesnekejau(craspp;)

Laimmx
tik virtas kumpis nelabai. Jeigu man mėsa, tai tik kepta

Nu tu ce ir nusisnekejai su vistiena reikia sakitis ta firmine o ne su slapenka (smhs;)

Aura9
Laimmx parašė:

tik virtas kumpis nelabai. Jeigu man mėsa, tai tik kepta

Nu tu ce ir nusisnekejai su vistiena reikia sakitis ta firmine o ne su slapenka (smhs;)

Kad firminės (be vištienos) sudėtis:
Pom.Padažas, sūris, sūrio produktas, kumpis, virtas jautienos kumpis, pievagrybiai (umhm;)

O su vištiena man nepatinka (anah;)

Laimmx
Ira firmine su vistiena arba slapenka vietoj jos reikejo skaititi meniu (anah;)

Aura9
Na taip, skaitau aš tą meniu. Su vištiena nuo paprastos skiriasi tik tuo, kad vietoje kumpio vištiena. ir vietoje virto jautienos kumpio forminis kumpis (toje su vištiena) (fufu:(

Laimmx
ten jo beveik nera ir daug daug vistienos o ant paprastos tai vien slapenka kumpiu nepavadinsi (craspp;)

Peršokti į forumą:
Atsitiktiniai anime

5

0

0

0

5

5