Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Petriukas
Petriukas per atostogas buvo australijoje. Grįžus namo visi klausinėja, ką jis ten įdomaus matė.
-Viskas kaip ir pas mus: Ir žmonės tokie patys ir vaikai tokius pačius žaidimus žaidžia. Bet kad jūs būtumėt matę, kokio dydžio rudi žiogai ten pas juos po laukus šokinėja!!!
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Anime fans world » Visa kita » Visa kita
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Aura9 anime sąrašas
Aura9
Na ką, pti turi tokią temą, tai pagalvojau, kodėl negaliu turėti aš? (fufu:(
Trumpai drūtai- čia aprašysiu visus savo peržiūrėtus (ar pradėtus žiūrėti) anime. Gal šie aprašymai jus sudomins (anah;). Kol kas jokio ypatingo, negirdėto anime neplanuoju žiūrėti, todėl sąraše nelabai rasite kažką visiškai naujo, bet... Kas žino, kas bus vėliau (smhs;)

Aprašymai ne mano, aš tiesiog parašysiu nuomonę ir įvertinimą (upps;)

Taigi pradedu: (muha;(

Elfen Lied
animeminusfam.lt/images/anime_pictures/elfen_lied.jpg

Aprašymas:Diklonai - mutavę homo sapiens, tai "dievo išrinktieji", kurie ilgainiui sunaikins žmoniją, turėdami šeštąjį jausmą, suteikiantį telekinetinių gebėjimų. Dėl šios visuomenei pavojingos jėgos, jie, valdžios įsakymu buvo izoliuoti specialiose tyrimo laboratorijose. Liusė - jauna mergina, priklausanti naujajai žmonijos rasei. Ji sugeba ištrūkti iš gerai apsaugotų požeminių laboratorijų išžudydama didžiąją apsaugos dalį. Kai į ją šaunamas paskutinis šūvis, ji įkrenta į jūrą. Bangų išmesta į krantą, Liusė išgyvena. Ją suranda du paaugliai: Kouta ir Yuka. Praradusi atmintį, mergina neištaria daugiau nei žodis "Nyu". Kouta sutinka priglausti ją savo namuose. Įvykių eigoje išaiškėja, kad Liusėje tūnanti žmogžudė dar gyva...

Mano nuomonė: Anime gana neblogas, bet aš tiesiog nesu tokio stiliaus anime didelė mėgėja. Bet dėl piešimo padedu didelį pliusą. Humoro nedaug, manyčiau, anime prasmė parodyti ateities žmonių beširdiškumą ir netolerancija kitokiems. (smhs;) Patiko piešimo stilius, tai, kad yra gili mintis, kad Kouta ir Yuka priėmė pas save Nyu ir Nana. Mergikės labai mielos (why;) Nepatiko, kad perdaug tų kraujų, smurto ir nuogumo. Vis dėlto stiprių nervų žmonėms ir nemetantiems anime pažiūrėjus vos pirmų minučių (kuriose logikos tikrai nedaug) rekomenduočiau pažiūrėti (lx)

Įvertinimas: 8/10
imesk.net/upload/images/BFA2.gif
Mano gyvenimas kiek primena Zuko... Ankstyvoje vaikystėje viskas be rūpesčių, o tada po vieno ypatingo įvykio visi pradeda išsip*sinėti ir šiaip užknisti.

Too strange for life in this planet

Peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Išsirink anime! Watching! 73 08/24/2016 03:03
Anime atsisiusti Filmai 9 06/28/2016 18:49
YouTube ir Anime Video 1 03/22/2016 15:42
Anime Elimination 2 Forumo žaidimai 19 03/22/2016 00:20
Atspek anime/manga. Forumo žaidimai 994 03/21/2016 09:48
Atsitiktiniai anime

5

1