Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Gaisras
- Kai prasidėjo gaisras aš įbėgau į namą ir ant rankų išnešiau savo uošvienę lauk.
- Kas buvo tas buvo, nepergyvenk. Ko tik nepadarai išgėręs.
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Ką manote apie Orochimaru
Aura9
Ką jūs manote apie Orochimaru? Gal jis jums patinka, o gal negalite jo pakęsti?

imesk.net/upload/images/Y6TZ.jpg

Man asmeniškai jis yra mėgstamiausias veikėjas. Net nelabai žinau kodėl, bet jis mane traukia. Bet štai, kas man jame patinka:

1. Bent jau man, jis yra gražus (toks simpatiškas (happy;) )

2. Gana ilgai gyvavo per Naruto ir Naruto Shippuden serijas.

3. Man pačiai gyvatės visai patinka, o Orochimaru yra gyvačių valdytojas

4. Stiprus veikėjas

Laukiu jūsų komentarų (;))
imesk.net/upload/images/BFA2.gif
Mano gyvenimas kiek primena Zuko... Ankstyvoje vaikystėje viskas be rūpesčių, o tada po vieno ypatingo įvykio visi pradeda išsip*sinėti ir šiaip užknisti.

Too strange for life in this planet

LNX
Mėgsta makiažą (craspp;)
25.media.tumblr.com/20f41b9a1d34cf6bb518e0f90c057438/tumblr_mtwn04RCUu1sr0kmzo1_500.gif

Nymus
Aura9 parašė:

2. Gana ilgai gyvavo per Naruto ir Naruto Shippuden serijas.

Laukiu jūsų komentarų (;))

Jis vis dar gyvuoja :S
whenyouliveinfrankfurt.com/wp-content/uploads/2014/06/flatrateatroteshousegif.gif

EroSennin
jis yra gražus

minimemes.net/wp-content/uploads/2013/06/oh_you_so_cute.jpg
media.giphy.com/media/26FPzhB5a993BncfS/giphy.gif

Santa and Satan. One brings dreams, the other brings despair. Theyre more or less the same.

http://myanimelist.net/animelist/xEroxSennin
Chirru
Kietas veikejas ziauriai (goddo;) Svajoniu augintinis gyvate (why;) Reiktu dar ja pavadint Oruchimaru arba Oruchi OMG OMG OMG OMG (confused;)
68.media.tumblr.com/71357f2df0fbf426325ee3530c08c8c3/tumblr_o5qno9OBG11qa94xto1_540.jpg

http://myanimelist.net/animelist/GSmile
butterfly
creepy and wierd. Soskės lackey, bet šiaip idomus veikejas nelengva perprasti jo charakterį

http://myanimelist.net/animelist/butterfly-pumyte
Saunuole
Jis evil .. :D
man jis nepatinkas.(anah;)
media2.giphy.com/media/43yw9eGF8Mgmc/giphy.gif

Kurayami
Na nežinau kaip dabar bus su juo po kovos su trečiuoju Hokage, bet tikriausiai gavo gera pamoka iš savo mokytojaus. Šis veikėjas man kažkoks keistas, nepasakyčiau, kad jis man patinka. Bet ir nėra taip, kad visiškai nepatiktų. Tiesiog įdomus priešas. Ir gaila, kad jis taip nuklydo. Nors vien jo tos akys ir kiti dalykai tik parodo koks jis gali būti negeras, blogų kėslų.

Newist
Šiaip toks neblogas, kol kas nuomonė apie jį pozityvi, bet kartais pasidaro šlykštu žiūrėt kaip jam iš gerklės išnyra kažkokia gyvatė arba kardas su gyvate. Nu, žodžiu dėl to makiažo tai nieko tokio, kiekvienas veikėjas turi turėti išskirtinį įvaizdį, kaip pavyzdžiui Narutas turi katės brūkšnelius ant skruostų pakraščių. Gal kaip veikėjas toks neblogas, ilgai aišku išsilaikė ir dabar tebėra, bet labai nepatiko tie jo žiaurūs eksperimentai su žmonėmis, ir ten būdavo įtraukiami net vaikai. Vienintelis eksperimentas, kuris pasiteisino, tai Yamato (Tenzo), kuriam buvo perleistos Pirmojo Hokagės ląstelės. Nekalbu jau apie Edo Tensei, kurią jis tiesiog ištobulino, o realus autorius yra Antrasis Hokagė Tobirama Senju. Man labiau patiko kai jis buvo mažas, nes jis tuomet buvo ramesnio būdo, o ne kažkoks pamišęs dėdė, greitai išeisiantis į pensiją, kuriam rūpi tik kraujas bei skerdynės, kas tikrai gali pasirodyti, dėl jo tokių nenormalių eksperimentų, kai per prievarta yra ištempiami net vaikai, o apie kūdikius jau nekalbu, nes jie nieko neatsimintų, bet visgi jei mirtų, juk jie tikrai gal to nenorėtų, pagalvotų koks gražus ateities gyvenimas būtų, jei nebūtų buvę eksperimentų aukos. Tai žodžiu po kol kas nuomonė apie jį N/A.

Kurayami
Visi pas Saninus mokosi, Narutas pas Jiraiya, Sakura pas Tsunade, o Sasuke pas Orochimaru.:D Kiekvienas turi po mokytoja. Keistai atrodo, nors keisčiausia, kad Sasuke yra tarsi aukščiau už Orochimaru, o tas jam paklusta. Čia tas atvejis, kai pirmą kartą parodo ant Shippuden, kai Orochimaru grįžo po Naruto (demono lapino) kovos. Ir Sasuke griežtu tokiu tonu Orochimarui, kad eitų treniruotis ir jį mokytų. Nors ir suprantu kodėl taip taikstosi su Sasuke. Sasuke yra jam svarbus, nes tai jo indas. Ir nenori tikriausiai, kad viskas pakryptų ne taip ir nepabėgtų jis. Na čia tokia mano nuomonė iš to ką matau žiūrėdamas. Nors gal yra kitaip.

O šiaip nesitikėjau, kad taip greitai išvysiu kova tarp Orochimaru ir Naruto (demono lapino, apvalkalu, 4 uodegų). Kaip man pasirodė, Orochimaru nepajėgė pasipriešinti ir ketino trauktis iš kovos. Žiūrėdamas šia kova, labai jau tas Orochimaru galingas. Atrodo daug galingesnis, nei pasirodė kovoje su trečiuoju Hokage. Nors kaip blogietis Orochimaru man įdomus ar net patinka. Bet jo atakos (technikos visokios), tai žavesio nekelia.

Įdomu yra epizodų kažkas grynai būtų iš tų laikų, kai visi tie saninai buvo mokiniai? Nors yra kažkiek rodę, bet ne taip kaip pavyzdžiui su Sasuke. Ten jau grynai labai visą tą jo praeitį rodė. Ir man šiaip smalsu pažiūrėti daugiau į Orochimaru, kai jis buvo dar tik mokinys, nesuaugęs. Pamatyti jo tokį didžiulį skirtumą. Bet čia turbūt skaitytųsi kaip fillerių serijos? Ir man asmeniškai tokie dalykai yra įdomūs. Žinoti apie visas tas Hokages, kaip tampa Saninais ir t.t.

AieXy
 Ką manote apie Orochimaru

Ot šlykštus gyvatė (snop;)

Kurayami
Sasukė nužudė ir atgaivino. Šito nesitikėjau. Dabar mąstau ar Orochimaru perėjo į gerųjų puse? Jis seka Sasuke, kur jis, ten jis. Sasuke pasirinko ginti Konoha, o Orochimaru yra su juo. Bet jis vis tiek nori Sasukės kūno? Bent jau jis tą pareiškė kai jį atgaivino. Vis tiek buvo ties tuo.

Jei yra Orochimaru, galėtų būti ir Jiraiya, nes juk dar yra Tsunadė, nors nežinau kaip su ja. Bet ji sunkios būklės. Kažkaip apie dabartinius Kages ilgai nieko nerodo. O ketvirtieji Hokagės stojo į kova prieš Juubi. Dabar keistą matyti Narutą, Sakura ir Sasuke kaip legendinius saninus. Tokia situacija kaip kare buvo Jiraiya, Orochimaru ir Tsunadė.

Kaip rašiau, kiekvienas turėjo po sanina mokytoja. Bet ir atitinka pagal jų būdus, charakterius ir kitais panašumais. O ir šiaip norėtųsi, kad Orochimaru iš tikro būtų perėjęs į gerųjų puse.

BlueFlame
Bet tai kiek spoilerių čia. Žmonės, pasiutot :S
orig10.deviantart.net/14a4/f/2015/248/2/e/facebook_cover___rory_mercury_by_vjtief-d98ju91.png

http://myanimelist.net/animelist/BlueNightDragon
Kurayami
Tikriausiai retas kuris dabar nesėdi ant einančių serijų. O ir visa manga yra, o aš iš viso mangų neskaitau. Nebūtų jokio įdomumo apskritai anime žiūrėti. Aš tik griežtai laikausi dėl filmų, kuriuos laikau svarbesniais nei serialais. Todėl dėl filmų stengiuosi kiek įmanoma atsargiai reikštis, kad neprispoilinčiau, o dėl serijinių reiškiuosi laisvai kaip man norisi. Man jie nėra svarbūs. Net pats iš vedamo smalsumo esu prisispoilines, besidominant kokia nors informacija. O žiūrint labai niežte niežti tą daryti. Nes kol kas paaiškėja užtrunka nemažai laiko. Pavyzdžiui yra informacija, kad Kakashis yra šeštasis Hokagė ir seriale jau nusiteikiau jį pamatytį, bet nuvylė. Ir spėjant iš serijų pavadinimų, dar viskas tęsiasi? Tik labai daug tų fillerių prikišta. Reiškiasi jis seriale nėra šeštuoju Hokagė, o mangoje galbūt yra. Arba tik filme. Taip pat esu prisipsolinęs, kad va Narutas turės žmoną ir vaikus bei bus septinuoju Hokagė. Ir kol nežiūrėjau dėl šitų dalykų nekantravau žiūrėti Shippuden, nes tikėjausi situacijos kaip su DBZ. Bet vėlgi tai tik filme ar net mangoje. O aš mangos neskaitau. Filmų dar nežiūrėjau, bet pradėsiu žiūrėti. O kaip žinia, filmai nesisieja su serijomis. Bet ir tai tikriausiai visi žiūrite trailerius. Jau 8 filme Shippuden akivaizdžiai yra viskas atskleista dėl Naruto šeimos ir jo padėties. Pats trailerio nežiūrėjau, bet žinau iš info. Iš pagrindinės info apie veikėją. Filmo pavadinimas ir viršelis viską pasako.

Paprastai aš nelendu į temas, forumus jei nenoriu nieko žinoti. Nes visur yra spoilai, net tik lietuviškame, bet ir užsienių diskusijose. Net čia nedrįsau lysti į kai kurias temas ir juos skaityti. Bet dar kreipiu dėmesį į data. Ir pagal datą aš matau serijų datas. Taigi jau galiu lysti. Bet va paskaičiau Tobio tema. Nes aš žinojau kas jis yra iš vedamo smalsumo (įlindau į info) ir kol nebuvo ant anime, jau manga buvo toli pažengusi. Jau buvo kažkas atskleidę šią info. Reiškiasi yra skaitančių mangų ir viską jau išdėsto kaip kas yra. Net mano užduotiems klausimams gali kažkas imti ir atsakyti iš mangos. Nors neprašau atsakymo ir nenoriu sužinoti. Bet klausimus vis tiek pateikiu. Labiau ne pačio tikro atsakymo, o kaip pateikiant netiesiogiai viską. Tai yra užslėptai. Kad va, pasisavinus Kuramos čakras, buvo rizika juos naudotis. Man jau ilgai kilo klausimas ar gali būti taip, kad Kyuubis dėl tam tikrų priežasčių nesiurbia pačio Naruto čakros. Ir pats svarstydamas, sakiau, dėl esamos problemos. Ir dėl to kiek Narutas nuėjo. Žiūrint maždaug buvau teisus. Nors nebuvau dar priėjęs iki Hachibio pastabos dėl Kyuubio. Ir daug anksčiau mąsčiau, kad Kyuubis to nedaro. Tiesiog neturi būti aiškus, tiesioginis atsakymas.

BlueFlame
Kurayami parašė:

Tikriausiai retas kuris dabar nesėdi ant einančių serijų. O ir visa manga yra, o aš iš viso mangų neskaitau. Nebūtų jokio įdomumo apskritai anime žiūrėti. Aš tik griežtai laikausi dėl filmų, kuriuos laikau svarbesniais nei serialais. Todėl dėl filmų stengiuosi kiek įmanoma atsargiai reikštis, kad neprispoilinčiau, o dėl serijinių reiškiuosi laisvai kaip man norisi. Man jie nėra svarbūs. Net pats iš vedamo smalsumo esu prisispoilines, besidominant kokia nors informacija. O žiūrint labai niežte niežti tą daryti. Nes kol kas paaiškėja užtrunka nemažai laiko. Pavyzdžiui yra informacija, kad Kakashis yra šeštasis Hokagė ir seriale jau nusiteikiau jį pamatytį, bet nuvylė. Ir spėjant iš serijų pavadinimų, dar viskas tęsiasi? Tik labai daug tų fillerių prikišta. Reiškiasi jis seriale nėra šeštuoju Hokagė, o mangoje galbūt yra. Arba tik filme. Taip pat esu prisipsolinęs, kad va Narutas turės žmoną ir vaikus bei bus septinuoju Hokagė. Ir kol nežiūrėjau dėl šitų dalykų nekantravau žiūrėti Shippuden, nes tikėjausi situacijos kaip su DBZ. Bet vėlgi tai tik filme ar net mangoje. O aš mangos neskaitau. Filmų dar nežiūrėjau, bet pradėsiu žiūrėti. O kaip žinia, filmai nesisieja su serijomis. Bet ir tai tikriausiai visi žiūrite trailerius. Jau 8 filme Shippuden akivaizdžiai yra viskas atskleista dėl Naruto šeimos ir jo padėties. Pats trailerio nežiūrėjau, bet žinau iš info. Iš pagrindinės info apie veikėją. Filmo pavadinimas ir viršelis viską pasako.

Paprastai aš nelendu į temas, forumus jei nenoriu nieko žinoti. Nes visur yra spoilai, net tik lietuviškame, bet ir užsienių diskusijose. Net čia nedrįsau lysti į kai kurias temas ir juos skaityti. Bet dar kreipiu dėmesį į data. Ir pagal datą aš matau serijų datas. Taigi jau galiu lysti. Bet va paskaičiau Tobio tema. Nes aš žinojau kas jis yra iš vedamo smalsumo (įlindau į info) ir kol nebuvo ant anime, jau manga buvo toli pažengusi. Jau buvo kažkas atskleidę šią info. Reiškiasi yra skaitančių mangų ir viską jau išdėsto kaip kas yra. Net mano užduotiems klausimams gali kažkas imti ir atsakyti iš mangos. Nors neprašau atsakymo ir nenoriu sužinoti. Bet klausimus vis tiek pateikiu. Labiau ne pačio tikro atsakymo, o kaip pateikiant netiesiogiai viską. Tai yra užslėptai. Kad va, pasisavinus Kuramos čakras, buvo rizika juos naudotis. Man jau ilgai kilo klausimas ar gali būti taip, kad Kyuubis dėl tam tikrų priežasčių nesiurbia pačio Naruto čakros. Ir pats svarstydamas, sakiau, dėl esamos problemos. Ir dėl to kiek Narutas nuėjo. Žiūrint maždaug buvau teisus. Nors nebuvau dar priėjęs iki Hachibio pastabos dėl Kyuubio. Ir daug anksčiau mąsčiau, kad Kyuubis to nedaro. Tiesiog neturi būti aiškus, tiesioginis atsakymas.

Muh. Iš dalies teisybė. Bet kuriuo atveju daugumai mūsų Narutas jau praeitas etapas ir arba daugiau mažiau sužiūrėtas, arba dropintas : arba mėgstamas, arba nekenčiamas, abejingų turbūt nebelabai likę (hm;)
Bet. Bet yra ir daug pradedančiųjų. Ypač pas mus. Tik va klausimas kiek tų pradedančiųjų ryžtasi žiūrėti Narutą :) Jei atvirai, aš nebeitin ir pamenu kiek pažiūrėjau ir kas vyko, senokai tai bebuvo.
Grįžtant prie temos - tai vienas iš dailiausių vaikinukų: ilgi plaukai, kaulėtas kūnas ir šiaip jau toks aštrus padaras tas Orochimaru (;))

orig10.deviantart.net/14a4/f/2015/248/2/e/facebook_cover___rory_mercury_by_vjtief-d98ju91.png

http://myanimelist.net/animelist/BlueNightDragon
Kurayami
Pagalvojau, kad temas reikėtų žymėti, na tiesiog prirašyti kaip įspėjimą "Spoiler". Tai yra kai norima diskutuoti grynai viską atskleisdami, visas detales ir t.t. Tik įdomu kodėl niekas to nedaro? Yra žmonių kurie norisi diskutuoti įtraukiant visas anime detales, bet ir temos turėtų būti paliekant visko neatskleidžiant. Aš kitaip elgiuosi, paprastai nelendu į forumus ir temas kol nepasižiūriu. Nes tikrai žinau, kad bus spoilerių ir t.t. Jų yra visur, kur tik nueisi. Ir jei aš pasižiūriu, man norisi pasidalinti savo įspūdžiais su visomis detalėmis. Ir mane net nervina, kad čia kažkokias taisykles primeta, jog nespoilinti ir t.t. Kam tada tos diskusijos? Kam tie forumai? Jei primes kažkokias taisykles, draudimus nespoilinti ir t.t. Tai forumas visada ir merdės. Jokios gyvybės nebus. Todėl reikėtų vietoje to kažką galvoti. Padaryti kaip taisyklę, kuriant temas. Autorius siekia spoilų ar be spoilų. Ir prie temos pavadinimo kažkaip tą žymėti. Arba apskritai tegu būna laisvė, nori spoilini, nori ne. Bet kaltas lieka pats narys lįsdamas į forumus ir temas. Net mano kaltė būtų jei kas nors atsakytų į mano užduodamus klausimus. Ar jei kas nors rašytų į temas. Būčiau kaltininkas tik aš, o ne kas nors kitas kuris atsako į temą ar į nario klausimus. Ir nei vieno nekaltinčiau, kad va man prispoilino, na tegu ir spoilina. Išskyrus tegu nespoilina iš mangos. Nes tai būtų nesąžininga.

Na į tema, tai net stebėjausi, kad ir filme yra Orochimaru. Nors jis ten kažkokio ypatingo vaidmens neatlieka. O žaidžiant Clash of Ninja (pirmąjį PAL versija), jis atrodo šiame žaidime labai galingas. Na ypatingai kai pats jį valdai. Na jį reikia atsirakinti, bet tik su juo gavau Hokagės rangą. Nors su visais išbandžiau. Pirmą kartą žiūrint anime man jis nepatiko, bet dabar jis iš blogiukų yra mano mėgstamiausias. Nors jo technikos nekelia žavesio. Bet dar man labai patinka japonų įgarsinimas. Tiesiog malonu klausytis Orochimaru.

Peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Ka manote apie Rikudo Sennin Naruto 20 10/06/2015 07:39
ka manote apie danzo? Naruto 12 10/03/2015 08:59
Ką manote apie šį anime? Clannad ir Clannad:after story 3 09/17/2015 22:01
Ka manote apie anime filmus? Anime filmai 31 09/13/2015 10:48
ka manote apie Itachi Naruto 25 09/11/2015 20:49
Atsitiktiniai anime

5

5

5