Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Gruzinas
Eina gruzinas gatve, ziuri grazi moteriske eina. Gruzinas klausia:
- Oi, kokia grazi moteris, gal sutiksite eiti su manimi i pasimatyma? Restoranas, geles, sampanas. Moteris atsako:
- Nu taip, sutikciau, bet... Nu jusu veidas kaip sikna. Gruzinas atsako:
- Nu ir pasla tu bl*t, s*ka.
Gruzinas eina toliau, ziuri vel grazi moteris eina. Gruzinas klausia:
- - Oi, kokia grazi moteris, gal sutiksite eiti su manimi i pasimatyma? Restoranas, geles, sampanas. Moteris atsako:
- Nu sutikciau, tikrai, vistiek esu vienisa, bet... Atsiprasau... Na... Jusu veidas tai kaip sikna atrodo.
- Nu i p*sk na*ui kale!
Eina gruzinas toliau ir galvoja, nu blia, gi vistiek apsiskutes, nusikirpes, kas cia yra. Begalvodamas jis, pamato sulini. Prieina prie jo, paziuri i apacia. O is apacios balsas pasigirsta:
- E gi bl*t nesikit , mes cia dirbam!
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Mėgstamiausias herojus
Laimmx
Koks jusu m?gstamiauses herojus i� �io anime? Butu gerai kad tai pakomentuotumete kod?l nes vien numestas vardas nieko nesako (|-()

Taigi man labiausei patiko Death the kid (cowboyshot)
Agen why? (what;)
1. Kie?iausei atrodo
2. Geriausi ir kieciausi ginklai
3. Gana stiprus
4. Neblogos charakterio savybes na taip taip turi ta trukuma su simetrija bet 1 viena bloga savybe neuzgoze kitu geru (kid;)
5. Yra gana sumanus ir protingas tik velgi kartais buna problemu su simetrija (aw;)
Foto:
www.pico.lt/upload/files/2011-10/7a7a7a30.jpg
Redagavo BlueFlame 08/22/2012 13:10
www.part.lt/img/27a5c6979219891005380a0161a8ba87852.gif

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/4069
xNoise
Black Star

1. grazei atroda (rocks;)
2. patinka kaip jis moka labai kautis (cowboyshot)
3. turi labai gera ginkla (::)
4. labai stiprus (boom;)
5. jis panasu is dbz Goku :D
(vegeta)

FOTO:
www.part.lt/img/f015af0c44dd5309a28a59404e338afe33.png

Regatta
5. Yra gana sumanus ir protingas tik velgi kartais buna problemu su simetrija (aw;)

Nuo sito sakinio l???au :DDD

iap Soul Eater yra vienas i ?domiausi? mano matytu anime.

Man labai patiko nes jie tur?jo savotika pieima ;)

Tjg va 1. Buvo Mirties Dievas:
img249.imageshack.us/img249/4310/souleatershinigamibysam.jpg
Jis buvo vienas i juokingiausiu personau ;D Jo Charakteris labai keistas :D Kai utvoja su savo rankom.. ;D

Dar jo sunus Mirties Vaikis, irgi buvo gan juokingas :D Nors atrode kad jis yra rimtas.. xD

Tagg
Na Man labiausiai patiko Black Star personaas . Netgi neinau kod?l , gal jo b?das , charakteris patiko . + Ivaizda ( Kietai atorodanti ). Na odiu jis man labiausiai patiko . ;]
i40.tinypic.com/2mwdvn6.png
img405.imageshack.us/img405/1046/buvestagg.jpg

AnimeFAN
i.animecrazy.net/Soul_Eater_06.jpg ji man labiausiai patiko kai buvo maute nes ji buvo labai miela (lovelly;)
Redagavo AnimeFAN 01/12/2012 11:19
www.part.lt/img/4e12234ebd488708cb4a08aee1c924a0560.png

meteor
AnimeFAN para?:

i.animecrazy.net/Soul_Eater_06.jpg ji man labiausiai patiko kai buvo maute nes ji buvo labai miela (lovelly;)

cia ta meduza kiek pamenu

o man labiausiai patiko :images.wikia.com/souleater/images/6/6c/SoulEaterEvans.png

nes...jo buvo kietas characteris labiausiai nemegau kai jis vis susidedavo su tuo blackstar(why;9) ir siaip buvo fainas ginklas

OvYYsas
Mirties Vaikis stiprus protingas ir labai juoingas del simetrijos :D

http://myanimelist.net/animelist/tO4
EroSennin
Megstamiausias, turbut, Kishin, jis toks evil, bet kartais budavo ziauriai juokingas:D Ypac, jo prisikelimo diena tam rusi.. visi ziuri i ji bijodami, o jis i juos dar labiau bijodamas xD
Dar labai patiko Makos tevukas, jis toks pasileides, nevarzomai megaujasi merginomis ir gyvenimu.. Gerbiu tokius zmones(ciut;)
media.giphy.com/media/26FPzhB5a993BncfS/giphy.gif

Santa and Satan. One brings dreams, the other brings despair. Theyre more or less the same.

http://myanimelist.net/animelist/xEroxSennin
AnoDS
Man itas, toks. savotikas galingas xD
images.wikia.com/souleater/images/6/6c/SoulEaterEvans.png

LNX
Soul (siela) nes kietai atrodo balsas rimtas stiprus ....
gal dar Black star i ivaizdos kietas bet elgesiu... nea naruto...
25.media.tumblr.com/20f41b9a1d34cf6bb518e0f90c057438/tumblr_mtwn04RCUu1sr0kmzo1_500.gif

Fortuna
Labiausiai? Mh... Na, labiausiai man patiko media.giantbomb.com/uploads/0/238/739728-maka_default_large.jpg ir i296.photobucket.com/albums/mm186/ledah13/souleater_Marie_Mjolnir.jpg Mer? miela, grai, r?pestinga mokytoja, Maka - rytinga, dr?si, kartais meili student? :]]

Sakura
inoma Soul !!! (cpapwyy;) (lovelly;) Jis graus, stiprus ir tikras saldainiukas (lovelly;) (it? fraz? raau visur kai kalbam? apie j?, tai kai kuriuos gal jau uknisau (cpapwyy;)). Maka taipogi patiko, stipri, grai ir pan. (;)) Mirties Vaikis irgi neblogas, bet kartais per daug b?davo tos simetrijos (xd;)

http://myanimelist.net/animelist/xxxSakuraxxx
dow923
Megstamiausias tai Soul'as labiausiai patiko man jis {heh;>)

Peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Nemėgstamiausias veikėjas Naruto 6 10/06/2015 07:22
Mėgstamiausias veikėjas Death Note 4 04/30/2015 16:44
[Ao no Exorcist] mėgstamiausias veikėjas Ao no Exorcist 2 02/01/2015 15:55
Mėgstamiausias op ir end Muzika 17 12/29/2014 16:53
Koks jūsų mėgstamiausias blogiukas?? Dragon Ball 27 10/19/2014 18:57
Atsitiktiniai anime

5

5

5