Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Nauja votka
Amerikonai išrado žiauriau stiprę votka. Ir galvoja su kuo išbandynti. Su amerikiečiu, gerai... vos tik atkemša buteli ir jis jau miręs. Gerai ant ko dar. Vokiečiai alu bokalai mauke. Taigi ipila i stikliuka tas šast išgere ir jau koma. Aha rusai balta stiklinem gere. Randa rusa arenti.
-Ė! Stok!
-Ko?
-Nori baltos? Atsargiai labai stipri. - atkiša stikliuką. Rusas:
-Juokaujat? Stilkinę, pilną! - išgėrė. Nieko toliau aria. Tik kad iššoks pasiraičios ir toliau dirba. Vėl ir vėl. Amerikonai ateina ir klausia:
-Ar viskas gerai?
-Taip, taip tik kai atsiriaugėju. Striukė užsidega.
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Mėgstamiausias herojus
Laimmx
Koks jusu m?gstamiauses herojus i� �io anime? Butu gerai kad tai pakomentuotumete kod?l nes vien numestas vardas nieko nesako (|-()

Taigi man labiausei patiko Death the kid (cowboyshot)
Agen why? (what;)
1. Kie?iausei atrodo
2. Geriausi ir kieciausi ginklai
3. Gana stiprus
4. Neblogos charakterio savybes na taip taip turi ta trukuma su simetrija bet 1 viena bloga savybe neuzgoze kitu geru (kid;)
5. Yra gana sumanus ir protingas tik velgi kartais buna problemu su simetrija (aw;)
Foto:
www.pico.lt/upload/files/2011-10/7a7a7a30.jpg
Redagavo BlueFlame 08/22/2012 13:10
www.part.lt/img/27a5c6979219891005380a0161a8ba87852.gif

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/4069
xNoise
Black Star

1. grazei atroda (rocks;)
2. patinka kaip jis moka labai kautis (cowboyshot)
3. turi labai gera ginkla (::)
4. labai stiprus (boom;)
5. jis panasu is dbz Goku :D
(vegeta)

FOTO:
www.part.lt/img/f015af0c44dd5309a28a59404e338afe33.png

Regatta
5. Yra gana sumanus ir protingas tik velgi kartais buna problemu su simetrija (aw;)

Nuo sito sakinio l???au :DDD

iap Soul Eater yra vienas i ?domiausi? mano matytu anime.

Man labai patiko nes jie tur?jo savotika pieima ;)

Tjg va 1. Buvo Mirties Dievas:
img249.imageshack.us/img249/4310/souleatershinigamibysam.jpg
Jis buvo vienas i juokingiausiu personau ;D Jo Charakteris labai keistas :D Kai utvoja su savo rankom.. ;D

Dar jo sunus Mirties Vaikis, irgi buvo gan juokingas :D Nors atrode kad jis yra rimtas.. xD

Tagg
Na Man labiausiai patiko Black Star personaas . Netgi neinau kod?l , gal jo b?das , charakteris patiko . + Ivaizda ( Kietai atorodanti ). Na odiu jis man labiausiai patiko . ;]
i40.tinypic.com/2mwdvn6.png
img405.imageshack.us/img405/1046/buvestagg.jpg

AnimeFAN
i.animecrazy.net/Soul_Eater_06.jpg ji man labiausiai patiko kai buvo maute nes ji buvo labai miela (lovelly;)
Redagavo AnimeFAN 01/12/2012 11:19
www.part.lt/img/4e12234ebd488708cb4a08aee1c924a0560.png

meteor
AnimeFAN para?:

i.animecrazy.net/Soul_Eater_06.jpg ji man labiausiai patiko kai buvo maute nes ji buvo labai miela (lovelly;)

cia ta meduza kiek pamenu

o man labiausiai patiko :images.wikia.com/souleater/images/6/6c/SoulEaterEvans.png

nes...jo buvo kietas characteris labiausiai nemegau kai jis vis susidedavo su tuo blackstar(why;9) ir siaip buvo fainas ginklas

OvYYsas
Mirties Vaikis stiprus protingas ir labai juoingas del simetrijos :D

http://myanimelist.net/animelist/tO4
EroSennin
Megstamiausias, turbut, Kishin, jis toks evil, bet kartais budavo ziauriai juokingas:D Ypac, jo prisikelimo diena tam rusi.. visi ziuri i ji bijodami, o jis i juos dar labiau bijodamas xD
Dar labai patiko Makos tevukas, jis toks pasileides, nevarzomai megaujasi merginomis ir gyvenimu.. Gerbiu tokius zmones(ciut;)
media.giphy.com/media/26FPzhB5a993BncfS/giphy.gif

Santa and Satan. One brings dreams, the other brings despair. Theyre more or less the same.

http://myanimelist.net/animelist/xEroxSennin
AnoDS
Man itas, toks. savotikas galingas xD
images.wikia.com/souleater/images/6/6c/SoulEaterEvans.png

LNX
Soul (siela) nes kietai atrodo balsas rimtas stiprus ....
gal dar Black star i ivaizdos kietas bet elgesiu... nea naruto...
25.media.tumblr.com/20f41b9a1d34cf6bb518e0f90c057438/tumblr_mtwn04RCUu1sr0kmzo1_500.gif

Fortuna
Labiausiai? Mh... Na, labiausiai man patiko media.giantbomb.com/uploads/0/238/739728-maka_default_large.jpg ir i296.photobucket.com/albums/mm186/ledah13/souleater_Marie_Mjolnir.jpg Mer? miela, grai, r?pestinga mokytoja, Maka - rytinga, dr?si, kartais meili student? :]]

Sakura
inoma Soul !!! (cpapwyy;) (lovelly;) Jis graus, stiprus ir tikras saldainiukas (lovelly;) (it? fraz? raau visur kai kalbam? apie j?, tai kai kuriuos gal jau uknisau (cpapwyy;)). Maka taipogi patiko, stipri, grai ir pan. (;)) Mirties Vaikis irgi neblogas, bet kartais per daug b?davo tos simetrijos (xd;)

http://myanimelist.net/animelist/xxxSakuraxxx
dow923
Megstamiausias tai Soul'as labiausiai patiko man jis {heh;>)

Peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Nemėgstamiausias veikėjas Naruto 6 10/06/2015 07:22
Mėgstamiausias veikėjas Death Note 4 04/30/2015 16:44
[Ao no Exorcist] mėgstamiausias veikėjas Ao no Exorcist 2 02/01/2015 15:55
Mėgstamiausias op ir end Muzika 17 12/29/2014 16:53
Koks jūsų mėgstamiausias blogiukas?? Dragon Ball 27 10/19/2014 18:57
Atsitiktiniai anime

0

5

5