Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Advokatas
Advokatą sustabdo policininkas. Advokatas iš karto mano, kad jis protingesnis ir geriau išsilavinęs už policininką. Galvoja, bent jau pasišaipys. Policininkas sako:
- Prašom parodyti teises.
- Kam?- klausia advokatas.
- Jūs nesustojote prie stop ženklo, – atsako pareigūnas.
- Bet aš prilėtinau.
- Bet vistiek pilnai nesustojot, teises prašom.
- O koks skirtumas?
- Tas, kad įstatymas reikalauja, kad pilnai sustotumėt. Teises prašom.
- Jeigu sugebėsit man parodyti skirtumą tarp sulėtėjimo ir sustojimo, aš duosiu teises, jeigu ne - neduosiu.
- Gerai, prašom išlipti.
Advokatas išlipa ir policininkas įsitempęs pradeda daužyti advokatą su bananu ir sako:
- Man sustoti ar lėčiau mušt?
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
Blood +
Hidan
i455.photobucket.com/albums/qq276/DjSidux/AnimeZona/right01.jpg

Metai: 2005.10.08 - 2006.09.23
Žanras: Vampyrai, drama, nuotykiai, siaubas, shounen
Studija: Aniplex, Production I.G, MBS
Tipas: 50 tv serijų po 24 min.

Saya Otonashi yra vidurinės mokyklos mokinė, labai graži ir puiki sportininkė, gyvenanti taikų ir ramų gyvenimą su savo šeima Okinavoje, Japonijoje. Saya neturi prisiminimų, ji tik prisimena, kas buvo įvykę per pastaruosius metus (taip išeina, kad ji turi tik šiokius tokius prisiminimus). Vieną dieną per atsitiktinumą Saya palieka savo sportinius batelius mokykloje. Žinoma, ji nori juos pasiimti. Nuėjusi į mokyklą ji pamato keistą, siaubingą ir šlykštų padarą (nemažai apibūdinimų) mokykloje ir iš kažkur pasikviečia fizinio lavinimo mokytoją (nepaisant to, kad mokykloje nieko nebuvo). Žinoma, mokytojas, norėdamas pasirodyti tikras vyras, bėga pažiūrėti to padaro ir lieka jo suėstas. Saya dar labiau išsigąsta ir pasileidžia bėgti per visa mokyklą... Netikėtai ji sutinka Hagi (savo chavalier'a, bet ji to dar nežino, kas jis toks). Jis duoda Saya'i savo kraujo (iš burnos į burną) ir ji pavirsta į žudikę (atsipeikėja, jos akys pasidaro ryškiai raudonos ir švytinčios)... Ji nužudo monstrą (Chiropteran). Tada įvykiai pasidaro dar painesni - Saya privalo gelbėti pasaulį nuo Chiropteran'ų, Divos bei Divos Chavalier'ų...

Šaltinis - Animezona.lt

the game has only just begun ~

EroSennin
Pradejau ziuret, bet taip ir neprisiverciu pratest:s nesudomino visai(sorry;)
media.giphy.com/media/26FPzhB5a993BncfS/giphy.gif

Santa and Satan. One brings dreams, the other brings despair. Theyre more or less the same.

http://myanimelist.net/animelist/xEroxSennin
mira
Pradzia idomi,vidurys nuobodus,vos pratempiau..pabaiga kaip ir tikejaus,dar daugiau tragizmo..ugh nesiseka man (sorry;)
s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/9b/c9/f2/9bc9f2949998d9b5526b0430b4ed5155.gif

Peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Naruto Shippuden Movie 5 - Blood Prison Anime filmai 20 10/04/2015 12:38
Blood C Ka manote apie si Anime ? Blood 8 12/21/2014 20:41
Thousand Year Blood-War arc Bleach 2 08/10/2013 14:22
Atsitiktiniai anime

1

5

4

5

5