Navigacija
Rekomenduoti
Anime fanu puslapis

Anekdotas: Apie dieva
Karta zmogus labai uzpyko ant savo gyvenimo ir padave dieva i teisma... tik kai teko spresti nuosprendi
kaltinamasis neatvyko.
Ir byla buvo nutraukta.

Moralas : jei esi asilas - nekaltink sventojo tevelio uz tai XD
Skaitliukas
Peržiūrėti temą
Anime fans world » Visa kita » Visa kita
Kas naršo čia? 1 svečias(i)
 Spausdinti temą
itp anime sąrašas
pti
Taigi noriu pasidalinti su kitais savo anime sąrašu kadangi pačiam kartais tenka ilgai ieškoti kokio anime įdomaus tai galbūt kažkam panašus anime patinks kaip ir man ir galės iš mano pateikto sarašo ką nors išsirinkti.Mano pateiktuose anime dažniausiai būna herojus kurio galios atsiskleidžia kovos metu, turi išgelbeti bet kuria kaina: mergina, pasauli ... ar panašiai dažniausiai būna tiek rimtu scenų tiek humoro, lengvi anime.

foto.terpe.lt/inkelti/20121122/i65_sao.jpg

1.-2.Sword art online
Metai 2022. Pasaulyje tikra perversmą daro nauja žaidimų technologija virtualios realybės MMORPG. Ilgai lauktas žaidimas žaidimas Sword art online (SAO) kaip tik turi savo premjera tūkstantis žmonių prisijungia prie šio žaidimo. Po neilgo žaidimo pas žaidėjus pradingsta funkcija išeiti iš žaidimo ir paaiškėja kad norint išeiti iš žaidimo reikia pereiti visą žaidimą jeigu mirsi žaidime mirsi ir realiam pasaulyje.

Labai patiko nuo pat pirmos serijos nebėgalejau jau atsiplėšti nuo šito anime visos serijos buvo labai įdomios piešimas nuostabus nors aš ir nesu mėgėjas trumpu anime kaip šis 25ep ir tokio piešimo ten kur akys didžiulios ... man labiau prie širdies toks piešimas kaip bleach, dragon ball, naruto buvo bet po šio anime aš pakeičiau visiškai požiūri į anime pradėjau žiūrėti trumpus ir su kitokių piešimu ir atradau tam tikra kategorija anime kurie man patinka :D nors nesu tikras kokia čia kategorija ... na SAO serijos vis dar ongoing kaip pradėjau žiūrėti galvojau kad jau užbaigtas .. ir vėl neturėjau ką žiūrėti ... ieškojau ir suradau accel world kuris patenka į antrą vietą tai accel world kas idomu jį kūrę tas pats žmogus kaip ir SAO.

foto.terpe.lt/inkelti/20121122/i65_ace.jpg
1.-.2Accel world
2040 metais, Neuro-synchronizacja arba kitaip technologija kuri leidžia žmonėms manipuluoti savo visais penkiais jutimais tapo populiari vietose ten kur tik galima prisijungti prie interneto ir įžengti į virtualu pasauli.Haruyuki "Haru" Arita tai žemas, apkūnus berniukas kuri turi žemą savygarbą. Kad pabėgti nuo kančių iš tikro gyvenimo jisai prisijungia prie mokyklos tinklo kur gali pažaisti squasha kur visada laimi ir užimta geriausia vieta žaidime. Viena diena Haru patraukia gražios mergaitės dėmesį kuri pasiūlo jam galimybę prisijungti prie paslaptingos programos per Neuro-synchronizacją pavadinimu Brain Burst kuris leidžia asmeniui sustabdyti laiką per "pagreiti" laiko nesustabdo bet labai pagreitina atrodo kad laikas sustoja ... visi įtariai žiūri į Haru kaip toks storas, mažas berniukas kaip Haru gali draugauti su tokia gražia mergina kaip Kuroyukihime jis galvoja kad iš jo tyčiojasi bet iš tikrųjų Kuroyukihime myli Haru ...

Ir net sunku pasakyti :D koks įdomesnis anime SAO ar Accel world galbūt net įdomesnis tik pabaiga ne tokia kurios aš tikėjausi na aš tikiuosi kad bus antras sezonas dar ir ovos eina... žauriai rekomenduoju pasižiūrėti!

foto.terpe.lt/inkelti/20121122/i30_ze.jpg
3.Zero no Tsukaime
Anime apie nuotykius Louise Valliere, kuri mokosi magijos akademijoj Tristain'e, iš to kad blogai sekasi magija turi "mažai privalumų" na tikiuosi supratot apie ką aš :D (.)(.) jeigu nesupratot tai ir nereikia Louise Valliere dave pravarde Zero. Kitais metais kaip visada visi mokiniai bando iškviesti sau familiarą toki sutvarimą panašu charakteriu į magą kuris padeda kovoje iki mirties. Dalykų normaliu yra iškviesti drakona, salamanda arba kita koki sutvėrimą bet Louise iškviečia
Saito Hirage paprasta žmogu iš Japonijos nors Louise'i ir nepatiko jos iškviestasis kompanionas o kompanionui dar labiau Louise nepatinka nes ji verčia Saito miegoti ant grindu, skalbti skalbinius, muša ir dar neduoda valgyti dėja išviesti antra karta familiarą nėra įmanoma .. o žmogus tristaine kitam pasaulyje yra pati žemiausia rušys kokia tik gali būti cherarchijos višuje magai bet palaipsniui Saito su Louise suartėja .. bet vistek saito pastoviai gauna lupti nuo :D Louise "Ah tu nedėkingas šunie vėl žiūri į kitas merginas?".

Ieškojau panašaus anime į accel world ir sao na ir galima sakyti suradau nėra jis toks rimtas mažiau action visas turbūt įdomumas prasideda nuo 8ep daug juokingų scenų nors parašyta kad n-13 sakyčiau n-15 šito anime varikliukas yra turbūt humoras bet yra kažkokių panašumų su accel world ir sao kitas pasaulis, super galios, gelbėjimas ir daug, daug velniškai juokingų scenų.

Kiti anime kurios rekomenduoju pasižiūrėti.
great teacher onizuka
Sunabouzu
Golden boy
Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen
Bleach
Naruto
Dragon ball
Mirai nikki
guilty crown
Samurai X
deathman wonderland
Over Drive
death_note
Btoom!
elfen lied
gantz
NHK ni Youkoso!
Highschool DxD
Dakara Boku wa, H ga
Highschool of the dead
Rosario + vampire
Oda Nobuna no Yabou
Code:Breaker
hunter x hunter
Princess lover
Break Blade
full metal alchemist:

Štai toks mano sąrašas geriausiu anime jeigu turit ką nors pasiūlyti rašykit kaip tik baigisiu žiūrėti Zero no Tsukaime nebėturesiu vėl ką žiūrėti.
Redagavo pti 08/26/2013 16:25

Last
img838.imageshack.us/img838/2817/ialmostgiveafucks.gif!!!
Redagavo Laimmx 08/26/2013 18:45

Zaffire
Įdomus, įdomus sąrašiukas (hm;)

Kousuke_Shinba
man labiausiai patiko Sword art online(lovelly;)(sweet;)

http://myanimelist.net/animelist/Kousuke_Shinba
pti
Desert Punk (Sunabouzu) 10/10

http://myanimelis.../Sunabouzu
cdn.myanimelist.net/images/anime/12/24358.jpg

Noriu visiems būtinai pasiūlyti pasižiūrėti Sunabouzu anime, anime labai įdomus ir neįprastas, o siužėtas tesiok nerealus.
Na pradėsiu nuo to kad anime išleido studija Gonzo žinoma iš tokių anime kaip Hellsing, Full Metal Panic, Gantz, Chrno Crusade, Basilisk, Welcome to the N.H.K arba Afro Samurai. Įgarsinimas nuostabūs ir nepakartojamas, piešimas labai geras ir įtraukiantys. Dar anime išskirtinis to kad openingas yra ne pieštas o nufilmuotas, tokį dalyką pirmą kartą matau.

Aprašymas:
Veiksmas vyksta netolimoje ateityje, dykumoje Kanto. Po kataklizmo žmonės slepiasi vietose ten kur dar liko kokių nors resursų pragyvenimui, o pats vertingiausias resursas yra vanduo kadangi dykomoje kanto diena temperatūra siekia net 50c lapsnių, nakti būna -10c. Be specialaus kostiumo išėjęs į dykumą ilgai nepratrauksi. Beveik visi žmonės skurdžiai gyvena klesti tik tie miestai kurie turi daug vandens. Nors visas pasaulis virto viena didžiulė dykuma ir vyksta kova dėl išgyvenimo bet ten irgi yra valdžia kuri įsikūrusi vietose vadinamuose oažė tai kažkokie užsilikę pastatai kuriose yra daug resursų ir valdžia jos parduoda arba išdalina žmonėms nors ir labai skupiai, tarkim valdžia paprastiems žmonėms neduoda geriausių ginklų. Kas nori iš paprastų žmonių pasikelti gyvenimo lygį turi dirbti valdžioje arba dirbti samdinių kuris bet kokia misija atliks už pinigus. Na mūsų pagrindinis herojus ir yra samdiniu bet ne paprastu samdiniu o geriausių dykumoje kanto, garsėja to kad netradiciniais būdais nugali priešus.

Nors pagal mano aprašymą atrodo kad tai liūdnas anime taip nėra, tai gera komedija, pats pagrindinis veikėjas yra iškrypėlis kuris viską padarys dėl pinigų arba dėl papų. Pabaiga labai intriguojanti ir netikėta bet aš nieko nepasakosiu pasižiūrėsite patys kiek aš matęs anime tokios pabaigos dar nebuvo kur viskas apsiverčia aukštyn kojom.

Golden boy 10/10
http://myanimelis...Golden_Boy

upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/a/ac/Golden_Boy_volume_1_cover_jap.png/200px-Golden_Boy_volume_1_cover_jap.png

Labai gera komedija, tikrai galima apsiverkti iš juoko :D, anime sudaro 6 ovos po 30min, kiekvienoje serijoje kiti įvykiai iš Kintato gyvenimo labai juokingas ir įdomus anime.

Aprašymas:
Tai pasakojimas apie 25 metų Kintaro Oe, kadaise metusį studijas ir taip ir negavusiam diplomo. Dabar Kintaro keliauja po visą Japoniją, iš miesto į miestą, dirbdamas įvairiausius darbus. Savo kelionių metu Kintaro sutinka kelias moteris, su savomis problemomis, kurių gyvenimus jis dramatiškai pakeičia į gerąją pusę, ne paisydamas to jog jos ar jų artimieji su juo elgiasi ne per gražiausiai. Taip pat Kintaro nuolat stebi ir studijuoja žmones ir įvykius vykstančius aplink jį, juos Kintaro kruopščiai rašo į savo užrašų knygelę, kurią nešiojasi ant savo diržo.
Redagavo pti 08/26/2013 16:33

Stepka
Atrodo idomus sarasas, kaiptik ieskojau kokio idomesnio anime :)

ashss
Dekui uz Sunabouzu, paziuresim sita.

http://myanimelist.net/animelist/Jaako51
EroSennin
As jau ziuriu{heh;>)
media.giphy.com/media/26FPzhB5a993BncfS/giphy.gif

Santa and Satan. One brings dreams, the other brings despair. Theyre more or less the same.

http://myanimelist.net/animelist/xEroxSennin
pti
Nepamirškit poto peržiūrėjus Sunabouzu pasidalinti įšpūdžiais ir emocijom :).

EroSennin
Na stai ir baigiau ziureti Desert Punk. Anime labai patiko, tikrai unikalus herojus, savitas humoras. Ta sudu sunkvezimi ilgai prisiminsiu(xd;)
Pagrindinis veikejas is kart pateko tarp mano favoritu. Kam gali nepatikti suktas, klastingas ir pacios zemiausios morales iskrypelis?(ciut;) Tiesa, kartais nuvildavo tas jo nevykeliskumas, ypac Junkos oro balionu deka. Tai taip apgailetina, bet kartu ir atskleidzia musu, vyru, prigimti.
Sis filmukas suzavejo tuo retu anime bruozu, kai herojaus vaidmeni atlieka nei kiek neherojiska asmenybe, kitaip sakant blogiukas:3 Musu mielajam Sunabouzui nera nieko neiprasto sutiktus dykumoj vaikus palikti prazuciai, nors galetu juos isgelbet. Na, zinoma, jis juos gelbeja, tuo atveju, jei netoli yra vergu turgus(lx)
O dabar pora zodziu apie pabaiga:s
Pabaiga buvo gan netiketa, bet per daug.. tragiska tokiai komedijai kaip Sunabouzu. Ir visgi kyla toks jausmas, kad anime turetu buti tesiamas, bet autoriui eme viskas ir nusibodo, todel jis visus veikejus istaske su atomine bomba.. Na, vienu zodziu, nusivyliau. Taip pat, musu senas geras, nors ir savaip trenktas, herojus staiga pavirsta i tikra blogiuka.. Na taip, tai atitinka jo buda, bet tokiai pabaigai tas netiko.

Stai mano nuomone, pti, dekui uz pasiulyma paziureti, tikrai buvo verta;)
Btw, padarykit skilti ir siam anime(puff;)

Santa and Satan. One brings dreams, the other brings despair. Theyre more or less the same.

pti
Slapta žinutė: EroSennin :D
Bet užtat pabaiga tikrai nepamirštama bet taip gaila kad viskas taip užbaigė, šiaip tai ten neaišku ar visus ištaškė su atominė bomba nes pabaigoje vėl ji rodo kaip jis subinės spardo pabaigoje užtat tos mergaitės nerodo... pabaiga labai neaiški ar visi mirė ar ne :D nesuprasi.

P.S šaunu kad kažkam patiko :).

Aš taip noriu kokį Desert Punk, bleach, naruto, sao, arba gto pasižiūrėti :D pasiūlykit ką nors gero.

EroSennin
Imesk anime list linka i profili, nzn ka mates, ko ne:) Beje, abejoju ar atomine gali isgyventi kas(happy;)

pti
tai čia mano visi matyti anime surašyti pirmam poste :D.

EroSennin
Ziurek Gintama, patariu is visos sirdies(laff;)
Gera komedija/parodija, nors ir daug epizodu, bet neatsibosta ziuret;)

pti
peržiūrėjau 15 serijų ir nepatiko nieko juokingo nepamačiau o veikėjai nepatiko, piešimas visai px.

EroSennin
Nu gal kaip kam(anah;)

xfireamv
Golden boy

reiks žiurėti graži nuotrauka :D

pti
Break Blade 7.5/10
http://myanimelis...reak_Blade

foto.terpe.lt/inkelti/20130826/i54_break-blade-l0.jpg

Break Blade filmas iš 6 dalių po 50min, santykiai veikėjų iš pradžių labai primena iš naruto anime 7 komandos tai naruto, sasukes ir sakuros ir net išvaizda veikėju lengvai primena iš naruto anime veikėjus. Pats anime yra apie karą tarp kelių šalių kovojama su robotais tai yra mecha anime mano toks antras anime su robotais, visai patiko šiek tiek man pritrūko fantastikos iš pagrindinio herojaus galėjo labiau atsiskleisti labiau pasirodyti. Anime šiek tiek keistas toks tai linksma bet visi per kraujo balas laksto tai verkia tai juokiasi aplinka anime šalta nors pats anime turi linksmų ir įdomių vietų kaip ir niūrių ir neįdomių. Galbūt kažkam patiks visai toks neblogas filmas.

Aprašymas:
Pasaulyje nebeliko naftos išteklių. Vieninteliu energijos šaltinių yra kvarco kontrolė, kitaip dar vadinama magija.
Šita galia yra naudojama tansporte, namų įrenginiuose o taip pat karo pramonėje tai robotuose vadinamuose "golemais".
Pagrindiniu herojumi yra Rygart Arrow, yra vienintelių žinomu žmogumi kuris gimė neturėdamas kvarco kontrolės galios. Rygart Arrow yra niekam nereikalingas ir nieko negali kadangi viskas valdoma su kvarco galia, vis dėl to jis tampa paskutinė viltimi savo tėvynei. Užpulta neturi šansu apsiginti, bet vienoje iš kasyklų rastas keistas robotas, kurio niekas negalėjo įvaldyti. Tūkstančių metų senumo mašina pradeda veikti tik tada kada ja paliečia žmogus be magijos galios, šis senas robotas savo galia pranoksta visus naujausius robotus.

Tenjho Tenge 5/10
http://myanimelis...njou_Tenge

foto.terpe.lt/inkelti/20130826/i78_35937013.jpg

Anime labai keistas, vienas iš dalykų keistu tai piešimas kadangi nepastebėjau kelintų metų anime buvau įsitikinęs kad tai 1990- 1999 anime metų o pasirodo kad 2005, aš išvadas padariau iš piešimo muzikos veikėjų o pasirodo kad prašoviau. Sakykim nėra tai kažkoks dabar brandas :D kad japonas lakstytu su raumeningų juoduku su 1990 metų apranga. Ir kitas keistumas na aš galvojau kad tai bus linksmas shounen tipo anime su kovom o čia parodė 3 serijas normalias ir pradėjo kažkokias priešistorės rodyti visai nesusijusias su pagrindiniais herojais... aišku čia priklauso dar nuo to kad per anime buvo pagrindiniai herojai žodžių 3 serijos buvo normalios poto 16 visai ne į tema ir poto vėl kelios normalios serijos nežinau kaip pražiūrėjau 26 serijas matyt dėl gražaus merginų piešimo ir vis tikėjausi kad pagaliau anime pajudės bet taip niekas ir nepajudėjo pabaigos irgi nebuvo pagal pabaiga turėtų kažkoks pratęsimas būti bet jau 2013 metai ir nieko nesimato, tad šita anime prastai vertinu nesupatau nei anime minties nei tikslo nei siužeto.

Aprašymas:
Souichiro Nagi ir jo juododis draugas, Bob Makihara, papuola į Toudou Gakuen. Nėra tai paprasta mokykla, šioje mokykloje yra 96 kovų klubai kurie reprezentuoja įvairius kovos menus. Kas kažkiek laiko mokykloje vyksta kovų turnyrai kuriuose kiekvienas klubas pasiunčia geriausius savo 5 kovotojus ir jie kovoja dėl "Enforcement Group" titulo tai grupė kuri kontroliuoja mokyklos gyvenimą. Bob'as i Souichiro yra įsikinę kad yra stipriausi bet pasirodo kad toje mokykloje yra stipresnių nuo jų žmonių jie gauna gerai į kaulus ir pradeda mokytis kovos menų toje mokykloje...
Redagavo pti 08/26/2013 16:57

pti
Ga-Rei: Zero 9.5/10
http://myanimelis...-Rei:_Zero
foto.terpe.lt/inkelti/20130924/i61_gai_kagura.jpg

Žiūrėdamas šio anime pabaiga širdyje verkiau pabaiga griebianti už širdies. Pradedu pasakoti nuo pabaigos todėl kad noriu pasidalinti pačiais įsimintiniausiais dalykais iš anime o be abejonės pabaiga man įstrigs tikrai ilgam aš jos nepamiršiu, daug nepasakosiu apie tai kas jūsų laukia pabaigoje tam kad jeigu nuspręsite pasižiūrėti būtų įdomiau žiūrėti. Ant pabaigos beliekant 8min, 5min... aš vis tikėjausi kaip optimistas kad anime turės gerą pabaigą aš labai norėjau kad gerai anime užsibaigtu na bet deja užsibaigė kaip užsibaigė nieko nebepadarysi dar ant pabaigos tikėjausi kad koks pratęsimas bus ar ova kur viskas susiklostys. Anime išskiria labai gražiu piešimu, labai skoningais elementais, openingas iš anime labai fainas ;-) prieš anime dar kelia kartų peržiūrėdavau op'a. Anime pradžia atmestinai padaryta pagal 2 pradžios serijas negalima susidaryti pirmo įspūdžio apie anime nes ten visai nukrypsta jie aišku tai ką jie rodo tai svarbus įvykiais kurie bus susiję su vėlesnė anime eiga na bet tos kelios serijos neįtraukia bet poto žiūrėti darosi vis įdomiau ir įdomiau iki pačios pabaigos. Anime tikrai turėtų kiekvienam nes yra visko veiksmo, kovų, meilės, romantikos, netikėtumų, kraujo, juoko ir ašarų. Aš suradau šita anime visai netikėtai per anime list ieškodamas panašaus anime į naruto shippuden aptikau pats pirmas dalykas dėl kurio aš nusprendžiau žiūrėti tai piešimas perižiūrėjas kelis amv pamačiau kad anime turi skoningą piešimą, o man daugiau nieko ir nereikia :D kovos, kardai, gražios merginos, mistinės būtybes tai viskas ko reikia geram anime. Per anime pagrindinė veikėja mergina tai galbūt anime šiek tiek daugiau skirtas merginoms nors sunku pasakyti nes jaučiasi shounen prieskoniai manau galima visiems žiūrėti o jeigu yra merginu kurios patinka naruto shippuden o aš žinau kad tokių yra belaukiant naujų naruto serijų siūlau pasižiūrėti Ga-Rei: Zero. Labai didžiulių tarp šių anime panašumų nėra tarp pagrindinių herojų panašaus santykiai kaip tarp naruto ir saskes na ir panaši eiga bus. Kitas panašumas tai atmosfera kardai, kyubi dvasios, piešimas panašaus na yra iš tikrųjų yra tu panašumų.

Aprašymas
Kagura ir Jomi yra panašaus likimo mergaitės. Jomi, našlaitę, įdukrino Isajama Naraku, garsios egzorcistų šeimos galva. Nors Jomi tik įdukra, bet labai gera kovotoja ir patėvis tikisi perduoti jai šeimos galvos pareigas. Kagura yra irgi garsios egzorcistų šeimos palikuonė. Jos motina žūva, o tėvas per daug užѕsiėmęs, todėl laikinai mergaitę apsiima globoti Isajamų šeima. Jei konkrečiau - Jomi. Mergaitės labai susidraugauja. Deja, idillė trunka neilgai. Blogio jėgos vis labiau aktyvėja ir darosi sunkiau suvaldomos.

Helsis
Gražūs aprašymai. Dingo mūsų "ITP" žaidžia 1.6 {heh;>)
Visi turime trūkumu, bet aš tai ne visi (anah;)

Peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Išsirink anime! Watching! 73 08/24/2016 03:03
Anime atsisiusti Filmai 9 06/28/2016 18:49
YouTube ir Anime Video 1 03/22/2016 15:42
Anime Elimination 2 Forumo žaidimai 19 03/22/2016 00:20
Atspek anime/manga. Forumo žaidimai 994 03/21/2016 09:48
Atsitiktiniai anime

0

5

5